Uzman Medyum

Uzman Medyum ve Medyumluk bahsedildiği kadar kolay bir iş değildir. Medyumlar iki ayrı dünyada yaşarlar. İşleri oldukça zordur. Fakat bunca zorluğa rağmen insanlarla ilişkileri ve iletişimleri kuvvetlidir. Çünkü esas işleri insanlar ile bağ kurmak ve fayda sağlamaktır.

Uzman Medyum Kimdir ?

Medyumluk aslında 2 ayrı temek başlıkta incelenebilir.

  •  1- Fiziksel Medyumluk ; Ruhlar ile iletişime geçme kısmında her medyum bu bağı kurar fakat bazıları bu süreçte beden değişimi yaparlar. Duyularını kullanma konusunda farklı boyutlara geçerler. Fiziki olarak medyumun bazen bedenini bıraktığını ve kullanmadığı görülür.
  • 2- Zihinsel Medyumluk; sezgisel medyumluk olarak da bilinir. Bu konuda bilgi alışverişi esastır. Sözlü veya yazılı olarak iletişim vardır. Bilgi aktarımı bu şekilde sağlanır.

Medyumların uzmanlık alanları vardır. Bu durum şu şekilde ; medyumların kendilerini geliştirdikleri bir yer vardır. Bazıları kara büyü üzerine yoğunlaşırlar. Bazıları da ak büyüler üzerine yoğunlaşırlar. Sıklıkla olmasa da kırmızı büyüler üzerinde yoğunlaşanlarda vardır. Fakat kırmızı büyülerde kara büyülerin alt kısmı sayılır. Günümüzde sıklıkla ak büyüler kullanılır. İsteğiniz ne ise o doğrultuda bir medyum ile iletişime geçmelisiniz. Fakat bilinmelidir ki her medyum istediği her işlemi yapar. Kabul ettikleri kurallar doğrultusun da çalışırlar. Siz istediklerinizi bildirdiğiniz zaman işlem için gerekli olan yolu size uzman medyum söyleyecektir.

Nasıl Çalışırlar ?

Uzman medyumların genelde hepsinin farklı bir çalışma şekli vardır. Çalışma saatleri bile kendilerine özeldir. Medyumluk kendi içinde karışık ve zor bir meslek grubudur. Bu yüzden herkesin kendine has bir çalışma şekli olması normaldir. Paranormal olaylar uzman medyumun hayatı için normaldir. Danışanlar medyuma ulaştıkları zaman medyum uygunluk durumuna göre iletişime geçecektir. Daha sonra bakım yaparlar. Konuşurken isteğinizi anlayacaklardır. Fakat bu noktada kendinizi net ifade etmeniz önemlidir. Sonra istediğiniz işlem konusunda yapılması gerekenleri size söyleyecek. Malzemeler belirleyecek. Yol haritası çizecektir. Bu konuda uzman medyuma güvenmeniz gerekir. Önemli olan uzman olan biri ile konuşmaktır. Zaten sizler bu konuşma sonrasında medyumun enerjisinden ve iletişiminden dolayı ona güveneceksiniz.

Uzman Medyumlar Büyü Bozma Yapar mı ?

Uzman medyumlar büyü yapma konusunda ve yöntemlerinde etkili sonuçlar alırlar. Ruhsal yönleri çok güçlüdür. Bu şekilde bu işi yapabilirler. Yapılan büyünü çözmesi konusunda da etkili rol oynarlar. Çünkü medyumlar bu işlemlerin tüm detaylarına hakimdirler. İnternetten okuduğunuz bilgiler yanlış yönlendirir. Tavsiyemiz bir medyum ile iletişime geçmenizdir. Sonuç olarak uzman medyumlar büyü yapmak ve bozmak konusunda etkin yol alırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.