Ücretsiz Bakım

Ücretsiz bakım yapan medyum hocalar konusu çok fazla aranan bir konu. Net bilgi pek çok sitede yer almıyor. Bu konu ile alakalı olarak kesin bilgiler içeren bir yazı hazırlamak istedik. Bakım işlem yapmadan önce atılması gereken en önemli adımdır. Bu süreçte hangi işlemin ne şekilde ve kaç günde yapılacağı belirlenir. Bakım yapmak medyum hocanın görevleri arasındadır. Bu konuda her hangi bir ücret talep edilmesi kesinlikle doğru değildir.

Ücretsiz Bakım Nedir ?

Öncelikle bilinmelidir ki bakım kesinlikle fak değildir. Medyum hocaya başvurduğunuz konu üzerine bakılır. Eğer bağlama için başvurduysanız bu işlemin yapılıp yapılmaması üzerine bakım yapılır. Bakımda kişilerin uyumu, gönül bağı gibi konular üzerinde durulur. Ancak hayatın akışına bakmaz. Medyum hocalar bu konuda çok hassastır. İşlerini yapabilmek için yapmaları gereken bu adımı kötüye ve meraklarınız uğruna kullanmak doğru bir hareket olmayacaktır. Dolaylı olarak kul hakkına girebilirsiniz. Çünkü bu süreç medyum için zaman alacaktır. İşlem için bakım yapmak zorunludur. Bu işlem için sizden ücret isteyen kişilere inanmayın. Bakım yapmadan size işlem yapıp yapamayacağını anlayamaz bir hoca. Bu sebeple kesinlikle bakım yapılmalıdır. Bu süreç ücretsiz olur. Aslında sizde bu konuda detaylı düşünürseniz mantıklı gelecektir. Durumunuza bakmadan sürece hakim olamayan bir uzman medyum hoca size nasıl yardımcı olabilir ? Bu konuda ücret talep edenler eğer durumunuz veya istediğiniz işlem bakımda olumsuz çıkarsa ücret iadesi yapmazlar. Sonuç olarak ücretli bakım diye bir şey yoktur.

Ücretsiz Analiz Yapan Medyum Hocalar

Bir konuda sıkıştığınızda veya içinden çıkmadığınız bir durum olduğunda medyum hocalara başvururuz. Mesela üzerinizde büyü olduğunu düşünüyorsunuz. Bir medyum hocaya başvurursunuz. Bakım yapmadan üzerinizde ne olduğunu anlayıp size yardımcı olamaz. Amaçları insanlara yardım etmek olan ve bu uğurda iki dünya arasında bağ kurduğuna inanılan medyum hocalar bakım yaparak sonuç elde ederler. Bu süreci bakım yapmadan bilemez ve belirleyemezler. O yüzden bu konu için sizden ücret isteyen kişilere itibar etmemenizi öneririz. Sonuç olumsuz olduğunda sizlere yardımı dokunmamış bir kişiye ücret ödemek doğru değildir.

Fakat bilinmelidir ki sizler de bu konuda işini yapan medyum hocalara saygı duymalısınız. Bu durumdan faydalanmaya çalışmak hiç doğru bir hareket olmayacaktır. Bakım kesinlikle bir fal değildir. Sizler de bu konuda fal bakar gibi geçmiş, gelecek detaylı bilgi istememelisiniz. Bakım süreci her kişi için ortalama 30 dakika sürecektir. Bu süre medyum hocanın sizi tanıması için ayırdığı süredir. Eğer amacınız merak gidermekse medyum hocanın hakkına girmeyiniz. Sonuçta o da zamanını sizin için harcamış olacaktır. Sonuç olarak bakım işlemi ücret karşılığında yapılamaz. Ücret talep edilerek yapılan işlem fal veya yıldız namedir.

Bakım İçin Ne Gerekir ?

Bakım yapma işlem yapmak veya yapılması gerekli mi anlamak için en önemli süreçtir. Medyum hocalar doğru işlem yapmak adına bakım yapmalı. Büyü yapılmışsa veya musallat varsa bakmadan anlayamaz medyum hoca. Bağlama işlemi içinde aynı süreçler geçerlidir. Bu sebeple işlem yapmadan önce  bakım yapılmalıdır. Çıkan sonuçla yol belirlenir. Sizlere yardım etme gayesi ile hayatına devam eden hocalar sizlere en iyi sonucu verebilmek için bakım ile analiz yapmalıdır. Sonuç olarak bu tarz işlemlerin hepsi bakım gerektirir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir