Medyum

Medyum Latince kökenli  bir kelimedir.  Medyumluk terimi dünyadan bedenini terk eden ruhlarla bağlantı kurarak onlardan aldığı bilgileri dünyaya aktaran kişidir. Kişi kendinin ve gücünün farkında olur. Bu gücü kötü amaçlar için kullanmadan insanlara yardımcı olur.  Medyumlar insanların isteklerini ve sonuçlarını bilirler. Fakat kesinlikle falcılık değildir.

Medyumluk

Medyumlar spiritüalizm sözlüklerinde yer alır. Anlamı ise ruhlarla iletişim halinde olan aldıkları bilgileri ahir dünya ya yansıtan kişidir. Medyumlar özel yeteneklere sahiptir. Normalden farklı paranormal olaylar sergilerler. Medyumlar var olan tüm güçlerini kendi iradeleri ile yönetirler. Medyumluk kendi içinde bir kaç yöntem ile incelene bilir. Örneğin;

 • Sezgisel Medyumluk; Medyum yaptığı işlerin farkındadır ve iradesi ile yapar.
 • Mekanik Medyumluk; medyum içinde bulunduğu durum kendi iradesinde değil gibi davranır.
 • Otomatik Medyumluk; Medyum hareketlerinin farkındadır. Fakat iradesi dışında gerçekleşiyor gibi görünür.

Medyumlarla ilgili bilinmesi gereken en önemli şeylerden birisi de falcı değillerdir. Kesinlikle amaçları gelecekten haber almak veya günlük haftalık kafa dağıtmak amacı ile yapılan bilgi aktarımı değil. Medyum ile iletişime geçtiğinizde kesinlikle falcı gibi davranmayın. Bu durum rahatsız edici olacaktır. Medyumlar ruhlar ve cinlerle iletişim kurarlar. amaç gelecekten bilgi aktarımı değildir.

Medyum Önemi

Medyumluk detaylı olarak incelendiğinde insanlara yardım etme güdüsü ile çalışan kişilerdir. Hepsi aynı şekilde çalışmaz. Bu konu bilinmelidir. Art niyetli olarak çalışanlar vardır. Bu ayrımı iyi yapmak gerekir. Fakat medyumlar genel olarak istenilen sonucu elde etmek amacı ile iyi sonuç çıkarır. Büyü yaptırmak isteyen kişi bilmelidir ki medyum bu konuda en önemli faktör olacaktır. Medyumun önemi konusuna bakacak olursak örneğin;

 • Doğru medyum ile çalışmak sizi hızlıca sonuca ulaştırır.
 • İşini iyi yapan medyum hızlıca sonuç odaklı çalışır.
 • Sizi anlar ve ne istediğinizi hızlıca anlar.
 • Medyumlar insan ile iletişime geçtikten sonra duygularını ve arzularını kolayca anlarlar.
 • Onlara yalan bilgi vermenizi tavsiye etmeyiz.
 • Medyumlar isteklerinize giden yolda sizlere yoldaş olacaktır.
 • Anlaşmanız çok önemlidir.
 • Doğru bir medyum ilk görüşmeniz de bakım ile sonucu netleştirecektir.

Büyücü Medyum  

Medyumların hemen hemen hepsi büyü yapar. Fakat önemli olan bir kaç nokta var. Mesela iyi niyetle yapılan işlemler kullanan medyumlar amaçları uğruna temiz bir yol izlerler. Ancak bazı medyumlar sizler iyi niyetli olsanız bile kötü amaçlar güderek yaparlar bu işlemleri. Çalışma yapmaya başlamadan önce bu konuda da bilgi almalısınız. Büyücü Medyum hoca ismi bu şekilde açıklanabilir.

Büyü yaptırmak için iyi niyetli işlem yapan medyuma ihtiyaç duyacaksınız. Sonuç olarak doğru yollar ile çalışan medyumlar sizlere fayda sağlayacaktır. Ancak kirli işlem yapan kişiler sizlerin amacınızı da kirletecektir. Bu konuda sorularınızı medyumlara sorabilirsiniz.

Medyum Nedir

İstediği her işlemi yapabilecek güçte ki kişidir. Bu konuyu şu şekilde anlatabiliriz kısaca. Büyü konusu geniş bir konudur. İyi veya kötü anlamda yapılan bir çok çeşitte vardır. Medyumlar ak büyüler veya kara büyüler olarak adlandırılan tüm büyüleri yapabilirler. Fakat bazıları büyü yaparken seçici olurlar. Kötü niyetli büyüleri yapmazlar. Toplumsal değerleri ve kendi değerleri olan medyumladır bu kişiler. Medyumluk her anlamda hassas bir bir meslektir. Seçici olmak çok önemlidir. Bir çoğu bu konuda çok dikkat eder. Kara büyü yapmaktan kaçınırlar. Çünkü bu büyüler ölümle sonuçlanacak kadar tehlikeli olabilir. Bu sebeple bir çoğu bu yolu tercih etmez. Medyum nedir sorusunun cevabı çok geniş kapsamlı olabilir. Fakat sizler aklınızda kalan soruları ve detaylarını uzman bir medyuma danışarak öğrenebilirsiniz.

2 thoughts on “Medyum

 • Eylül 4, 2022 tarihinde, saat 10:37 pm
  Permalink

  sevilay hoca çok ilgili ve titiz işlem yapıyor ki sonuç almamanız mümkün değil kendisine işlem yaptırdım sabırsız davranıp defalarca soru sordum her soruma sabırla cevap verdi her ümitsizliğe düştüğümde yanımda oldu sevilay hocayı bulduğum için çok mutluyum sıkıntısı olan eşim dostum olsun tereddüt etmeden tavsiye ederim

  Yanıtla
 • Eylül 5, 2022 tarihinde, saat 2:51 am
  Permalink

  Selam Alayküm sevilay hocaya nasip için rızık açtırma için vefk yazdırdım vefkimizi bir haftada teslim aldık ama etkisini başta göremedik. Neden olmuyor diye aradığımda sevilay hoca herşeyi vefkten bekleyemezsin rızkının açılması için biraz çaba göster dedi. Havadan sana para inmez böyle şey görülemez dedi. Hak verdim, çıktım iş aramaya daha girdiğim ikinci dükkanda işe girdim. Hala aynı dükkanda çalışıyorum işim çok iyi gidiyor inşallah daha da güzel olacak. Allah sevilay hocadan razı olsun, onunla tanışmama vesile olanlardan da razı olsun.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir