Medyum Hoca

Medyum hoca medyumlardan farklı çalışır. Medyumlar cinler ve ruhlar ile iletişim kurarak insanlar ile arasında bağ kuran kişilere denir. Medyumlar danışan insanlara büyü yoluyla yardım ederler. Kişilerin dünyevi arzularına ulaşması için yardımcı olurlar. Bağlama işlemi, ayırma işlemi gibi insani arzulara dolaylı olarak hizmet ederler.

Medyum Hoca Kimdir ?

Medyumların tamamı iyi niyetli değildir. Bir kısmı elini kirletmekten çekinmez. Kara Büyüler ve Kırmızı büyüleri yaparlar. Fakat bir kısmı sadece Ak Büyüleri yaparlar. Bu büyülerin amacı iyi niyetlidir. Mesela bağlama, geri getirme, evlilik, büyü bozma gibi zarar teşkil etmeyen işlemleri yaparlar. Medyum hocalar genel olarak ilk adım olarak rahmani işlemlere başvururlar. Rahmani işlemler büyü değildir. Tesiri ve etkisi daha hafif olduğundan medyumlar tarafından tercih edilmezler. Kısa ve hızlı olarak büyüye başvurur medyumlar. Medyum hocalar din olarak müslümanlığı kabul eder. Bu yüzden ilk olarak eğer imkan var ise rahmani işlemler yaparlar. Fakat bazen rahmani işleme ile olmayacak durumlar vardır. Bu noktada medyum hocalar büyü ile durumu toparlar ve net sonuç alır. Hocalar rahmani işlemden başka bir yolu tercih etmezler. Medyum hocaların en net farkı budur. Sizleri istediğiniz sonuca vardıracak kişilerdir.

Medyum Hocalar Nasıl Çalışır ?

Medyum Hocalar ile çalışma yapmak çok kolaydır. Sizlere çok rahatlık sağlayacaktır. Sebebi ise medyum hocalar naif ve kırmaktan korkan sonuç odaklı çalışırlar genelde. Sizlerle iletişim kurulduğunda üst perdeden konuşmayan, asla bağırmayan, amacı sizi anlamak olan bir yapıdadırlar. İlk iletişim kurduğunuz zaman isteğiniz medyum hocaya iletin herkes gibi bakım yapacaktır. İşlem için yol bu şekilde belirlenir. Medyum hocanın ilk ihtimali her zaman rahmani işlem olacaktır. Fakat bunun kararını bakım ile verecektir. Eğer istediğiniz rahmani işlem ile çözülecek noktadaysa medyum hoca bu şekilde çözer. Bu iki taraf içinde rahat bir süreç olur. Fakat eğer isteğiniz bazı engellerden dolayı  rahmani işlem ile sonuçlanmayacak durumdaysa hoca büyü ile sonuçlandırır. Bu süreç sizin için rahat geçecektir. Medyum hocalar net kesin insanlardır.

En İyi Medyum Hocalar Hangi İşlemleri Yapar ?

En iyi medyum hocalar hangi işlemleri yapar konusu önemli konudur. Çünkü medyum hocaların kendi içinde kuralları vardır. Medyum hocalar istediklerinizi yerine getirmek adına bir çok adım atabilirler. Güçleri ve etki alanları geniştir. Fakat kendi inançları ve bağlı oldukları bazı topluluk kuralları gerekçesi ile her işlemi yapmazlar. Yapamazlar değildir. Yapacak güçleri vardır. Ancak tercih etmezler. Medyum hocaların yapabileceği işlemlerden bahsetmek gerekirse. Örneğin ;

 • Rahmani Bağlama
 • Bağlama Büyüsü
 • Evlilik Büyüsü
 • Geri Getirme Büyüsü
 • Rahmani Geri Getirme
 • Büyü bozma
 • Muska yapma
 • Muska bozma
 • Musallat işlemleri
 • Bağlama, ayırma, evlilik duaları.

Medyum hocalar akıcı işlem yapan kişilerdir. Bu yolda maddi kazanç peşine düşüp ellerini kirletmekten çekinirler. Konu ile alakalı olarak sorularınızı sormak için iletişim kurabilirsiniz. Sonuç olarak medyum hocalar amaçlarınız için iyi bir yol arkadaşı olacaktır.

Medyum Hocaların Yaptığı Bağlama Büyüleri

Bağlama büyüleri çok tercih edilen bir büyü çeşididir. Fakat bağlama işlemlerinde önemli olan yapan medyum hocanın temiz bir işlem çıkartmasıdır. Çünkü bilinmelidir ki bu  işlemler ömürlük işlemlerdir. Eğer medyum kirli bir işlem yaparsa yani kara büyü bir bağlama yaparsa uzun vadede sorun olur. O yüzden bu konu da medyum hocalar güvenilir bir liman olacaktır. Bağlama için ilk olarak kesinlikle rahmani yolu düşünürler. Eğer bu süreç sonuç için olumlu değilse bağlama büyüsü yaparlar. Bu noktada bağlama işleminden olumlu sonuçlar alırlar. Doğru adımlarla kesin bir ilerleyiş sergilendiği zaman bağlama büyüsü istediğiniz sonucu verecektir. Sonuç olarak önemli olan işini iyi yapan bir medyum hoca ile çalışmak gerekir.

2 thoughts on “Medyum Hoca

 • Eylül 4, 2022 tarihinde, saat 11:06 pm
  Permalink

  Medyum sevilay hoca’dan memnuniyetimi dile getirmek istiyorum. İki senedir bu tarz işlerde bizim sorunlarımıza çözüm olması amacıyla kendisine başvuruyoruz, her defasında çok memnun kaldık. Özellikle bağlama konusunda hem benim hem de bir aile dostumuzun yuvasını kurtardı resmen.
  Bunun dışında özellikle bu dertten sıkıntı çekenler varsa Medyum sevilay hanım ile görüşsünler diyerek bir konudan bahsetmek istiyorum. Geceleri kızımda karabasan hali oluşuyordu, neden olduğunu bilemedik, çeşit çeşit doktorlara gittik psikolojiktir diye, hiçbirinden istediğimiz sonucu alamadık. En son sevilay hoca geldi aklımıza. Aylarca çektiğimiz derdi çözmeyi başardı. Ben yürekten kefilim kendisine, o yüzden buradan gerçek adımı kullanarak yorum yapıyorum. Benzer sorunlardan muzdarip olan varsa önermek isterim

  Yanıtla
 • Eylül 5, 2022 tarihinde, saat 2:19 am
  Permalink

  sevilay hoca ile 5 yıllık evli olduğum evi terk eden eşimin dönmesi için işlem yaptırdım 1-21 gün süre verdi ve ilk hafta sonlarına doğru eşim yazmaya başladı tekrar buluştuk görüştük ve tekrar devam etmeye karar verdik çok inat ve dik kafalı bir insan olmasına rağmen bunlar yaşandı sevilay hanıma ne kadar teşekkür etsem az en umutsuz zamanımda yardımcı oldu allah razı olsun

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir