Geri Getirme Duası

Geri getirme duası amaca ve kişiye göre farklı şekillenebilir. Burada önemli olan nokta sizin içinde bulunduğunuz durumdur. Örneğin ; giden sevgili, giden eş, ailesi yüzünden giden eş, çevresi yüzünden giden sevgili gibi farklılık gösteren durumlar farklı adımlar gerektirir.

   En Güçlü Geri Getirme Duası Nedir ?

En güçlü geri getirme duası yapmak için kişiler öncelikle bilmelidir ki bu bir duadır. Yaradan dan istemektir. Ancak bu bir büyü değildir. O sebeple kesin bir netice beklemek gerekir. Hakkınızda hayırlısı ise nasip olacaktır. Ger getirme duası zor bir süreçtir fakat yapan kişi dikkat etmelidir. Eğer korkuları veya olmaz diye şüphesi varsa bu yolda bir uzmana başvurmak daha mantıklıdır. Bu noktada eğer isteklerinizden eminseniz bu dua için gerekli olanları anlatalım sizlere.

 En güçlü geri getirme duası için okunacak dualar Kuran-ı Kerim’de yer aldığı için kişi öncelikle gusül abdesti almalıdır. Daha sonra namaz abdesti alınmalıdır.  Bazı kaynaklarda cünüplük üzerine namaz abdesti alıp okunacağını söylese de doğru olan o değildir. Okuma işlemi 7 gün sürecektir bu süre içinde 2 veya 3 defa gerçek bir ihtiyaç sahibine sadaka verilmelidir. Bu durum etki almak açısından fayda sağlayacaktır. Bu duayı okuyan kişi başkalarına bu duayı okuduğundan veya böyle bir yola başvurduğundan bahsetmemelidir. Çünkü bu işlemler kişi ile Yaradan arasında kalmalıdır. 

   Eski Sevgiliyi Geri Getirme Duası

Geri getirme duası Okumadan önce yapılacak olanların bir kısmını sizlere yazımızın üzerinde sizinle paylaştık. Ancak süreç biraz karmaşık olacaktır. Öncelikle net olarak bilmeniz gerekiyor ki kolay olmayacak. Bu dua sabahları sabah namazından sonra okunmalıdır. Bu dua için gerekli olan duayı şu şekilde anlatalım ;

  • Besmele bir tespih boyunca
  • Ya Rahman Esması
  • Fetih suresi
  • Ya Rahim Esması
  • Rum suresi
  • Ya Vedud esması
  • Duha suresi
  • Ya Mucib Esması
  • Meryem Suresi

Bu dualar art arda 3 defa okunacak 7 gün boyunca daha sonra Yaradana dua ile arzunuzu söyleyin. Hayırlısı ise nasip et bana diye ve uzun uzun dua etmelisiniz.

   12 Saatte Geri Getirme Duası

Gideni geri getirme duası kişiler için çok önemlidir. Çünkü kişiler sevdikleri insanlardan kopmak veya ayrılmaz istemez. Fakat hayat bazen ayarlanır veya planlanır olmaz. Aşk acısı çeken kişiler bazen bu durumu değiştirmek için dua gibi dinen uygun yollara başvururlar. Ancak bilinmelidir ki bu süreç her zaman belirli bir zaman alır. İnternette zaman zaman saçma v dinen karşılığı olmayan işlemler ve vaatler bulunuyor. Bu konuda bir kaç bilinmesi geren bilgi vereceğiz. Öncelikle 12 saat gibi bir sürede geri getirme bağlama gibi işlemler yapılmaz. Bu işlemleri bu sürede işinde uzman hocalar da yapamazlar. Bu sebeple internette gördüğünüz veya sonuç için 12 saat gibi bir süre de garanti veren hocalara inanmayın. Önemli olan burada istediğiniz elde etmek olmalı. Ancak bu yolda kandırılmanıza gerek yok. Bu süreç sizin için yıpratıcı olacaktır. Umut etmek beklemek sizi yoracaktır. Bu sebeple dikkatli olmakta ve akla yatkın adımlar atmakta fayda var.

Bu konularda önemli olan sizleri sevdiğinize kavuşmanız için doğru yolda yoldaşlık etmesi için doğru bir uzman medyum hoca ile irtibat kurmak soru sormak önemlidir. Araştırın sorun ve aklınıza uygun olan yolu tercih edin.