Geri Getirme Büyüsü

Geri getirme büyüsü boşanmış veya bir sebepten ayrılmış çiftler arasında kullanılır. Sevginin insanlar üzerinde her zaman çok büyük bir etkisi olmuştur. İnsanlar aşık olduklarında partnerlerinden ayrılmayı hiç istemezler. Fakat hayatın olağan akışında bir sebepten ayrılık gerçekleştiği zaman taraflardan bir tanesi mutlu günlerine geri dönmeyi arzu eder. Geri getirme işlemi tam bu noktada yardımcı olur. Geri getirme işlemini Bağlama ve aşk büyülerinden ayıran bazı noktalar vardır. Örneğin;  Geri Getirme işlemi yapılacak kişilerin daha önceden beraberlik geçirmiş olmaları gerekir. Bu beraberlik evlilik veya cinsel beraberlik olmalıdır. Bu durumlarda başvurulması gereken en etkili yöntemlerin arasındadır. Geri getirme işlemi ak büyüler arasında yer alır. Ard niyet taşımadan yapılan , yaptırılan işlemlerdir.

Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Geri getirme büyüsü yaptırmayı düşünüyorsanız yazımızı okuduğunuzda yeterli bilgiyi edinmiş olacaksınız. Sevdiği insanın kendisine geri dönmesini isteyen kişi öncelikle konu ile alakalı olarak detaylı bir araştırma yapmalıdır. Güvenebileceği uzman medyum ile anlaştıktan sonra geri döndürme için ilk ve aslında en önemli adımı atmış olacaktır. Sonuç almak istiyorsanız uzman medyum çalışma yapmalı. Getirme büyüsü 11 ile 21 gün arasında süren bir işlemdir. Süreci başlamak için ilk olarak malzeme alınır. Bu malzemeleri işleme yapacak olan medyum belirler örneğin ; saç, kıl, tarak, gömlek, mont, gümüş, altın, demir, safran, bitkiler, buhur vb ürünlerdir. Bu ürünlerin yanı sıra en büyük ve belirleyici etken olarak medyumlar cinleri, ruhanileri ve hadimleri kullanırlar. Geri getirme büyüsünün istenilen sonucu vermesi için izlenilmesi gereken ilk yol budur.

Ger getirme büyüsünün son günlerine gelindiğinde mühürleme işlemi yapılacaktır. Mühürlemeyi her medyum yapmaz. Söylenilen günde tamamlanan geri getirme işlemi bittikten sonra tesir süresi başlar. Tesir süresi işlemin belirtilerini gösterdiği, etki vermeye başladığı süredir. Sonuç olarak  Geri getirme büyüsü zamansız yaşanan ayrılıkların son bulması için yapılacaktır. Bu büyü istenilen amaç için en güvenli yoldur.

Geri Getirme Büyüsü Etkileri Nelerdir

Geri getirme büyüsü netice olarak etkili işlemlerden birisidir bu yüzden ayrılan çiftlerin kavuşması yolunda sıkça kullanılan bir yöntemdir. Büyü yaptırmadan önce büyünün etkileri ve süreç hakkında bilgi sahibi olmak gerekir. Geri getirme büyüsünün belirtilerinin bazılarını örneklendirmek gerekirse şu şekilde sıralayabiliriz ;

Fiziksel belirtiler; getirme büyüsü yapılan kişi kendini huzursuz ve mutsuz hisseder. Bedeninde halsizlik , yorgunluk ve hastalık hali olur. Kalbinde sıkışma ve nefes alamama durumu olur. ( bu bir hastalığa dönüşmez. tehlikeli değildir)

Ruhsal belirtiler; büyü yapılan kişi kendisini büyük bir özlem duygusu içinde kaybolmuş hisseder. Örneğin; kendisini sürekli olarak üşüme ve duygu yoğunluğu halinde huzursuz ve yalnız hisseder. Yalnız olmaktan korkar ve ayrıldığı sevgilisini tek çare olarak arzular.

Rüyalar; geri getirme büyüsü yapılan kişi uykusunda yüksekten düştüğünü veya uçtuğunu hisseder. Rüyasında işlemi yaptıran kişi ile mutlu bir gelecek kurduğunu onunla olan anlarını hatırlar ve uyandığında yoğun bir görme ve özleme duygusu ile güne başlar.

Yukarıda belirtilen etkiler sonucunda geri getirme işlemi yapılan kişi bu etkilere çok fazla dayanamadan yaptıran kişiye geri dönecektir. Etkisi dolasıyla kesin neticeli görüldüğünden sıkça tercih edilen ve sorunsuz tamamlanan bir işlemdir.

Geri Getirme Kesin Sonuç Verir Mi ?

Geri getirme büyüsü kesin sonuç verir mi ? Büyüleri uzun yıllardır insanlar istek ve arzularını elde etmek için kullanılırlar. Bu yolda en önemli adım uzman medyum hoca ile çalışmaktır. İnsanlar işinin uzmanı medyumlarla çalışmadıklarında kesin sonuç alamıyor ve hayal kırıklığına uğruyorlar. Bu durum büyülere inanç kaybına yol açıyor. Geri getirme büyüsü de yapılan diğer her büyü gibi olumlu ve istenilen sonucu verir. Sonuç olarak Getirme büyüsü tavsiye edilen bir işlemdir.

Geri Döndürme Kimlere Yapılır ?

Geri getirme büyüsünü bağlama büyüsünden ve aşk büyüsünden ayıran bir kaç temel özellik vardır. Örneğin; geri getirme işlemi yapılması için tarafların daha önceden beraberlikleri olması gerekir. Bu beraberlik evlilik veya cinsellik olmalıdır. Fakat diğer bağlama büyüsü işlemlerinde bu şartlar geçerli değildir. İşlem için gerekli olan şartlar var ise geri getirme büyüsü kesin sonuç verecektir.  Geri getirme büyüsü yapılması için bir diğer önemli nokta ise uzman medyum çalışmaktır. Bu işlem daha önceden tecrübesi olmayan veya başarı oranı düşük kişiler tarafından yapılırsa olumsuz sonuçlanacaktır. Dikkat edilmesi gereken hususlar bunlardır. Sonuç olarak doğru adımlar atıldığında geri getirme büyüsü istenilen sonucu verecektir.

Geri Döndürme İşlemi Bozulur Mu ?

Büyü yapımı mümkün olduğu gibi bozulması da mümkündür. İnsanlar uzun zamandır büyü yaptırma yolunu tercih ediyorlar. Yaptırmak isteyen kadar bozdurmak isteyende oluyor. Bozma işleminde de olumlu sonuç alınacaktır. Başarı oranı yüksek işlemlerdir. Büyüyü yapan kadar bozma konusunda da başvurulan medyum çok önemlidir. Örneğin; büyü bozma işlemi eksik veya hatalı yapılırsa işlem yapılan kişi üzerinde cin musallat durumu meydana gelir ve durum içinden çıkılması zor bir hale gelir. Sonuç olarak yaptırmak gibi bozdurmakta tercihtir ve gerçekleşebilir.

2 thoughts on “Geri Getirme Büyüsü

 • Eylül 4, 2022 tarihinde, saat 10:46 pm
  Permalink

  bazen insanın başına gelir evlilik sorunları ne kadar düzeltmek için çabalasan da olmaz yardım istediğin kötü niyetli üçüncü bir insan eşinizi zor durumda bırakır bazen ailesi kötülük üzerine kötülük düşünür işler iyice karışır çok mu zor insanları mutlu olsun düzeni bozulmasın diye kendi hallerine bırakmak acaba alamıyorum elimden gelen her şeyi ve hatta daha fazlasını yaptım herşey güzel olsun diye ama ne yaptıysam olmadı ve son çare olarak internette bazı araştırmalar yapmaya başladım inanmazdım böyle şeylere ama mantıklı açıklamalar okudum ve fikrim biraz da olsa değişti daha sonra sevilay hocayı buldum. ne kaybederim diye düşündüm kendisiyle konuşunca daha emin oldum bağlılık için bir işlem yaptı ve şuan inanın sevdiğim kadar sevildiğimi hissediyorum hocaya çok teşekkür ederim

  Yanıtla
 • Eylül 5, 2022 tarihinde, saat 1:06 am
  Permalink

  Merhaba hocam siz hayatımda tanıdığım en iyi insan ve medyumsunuz benden ayrılıp başka kadına giden kocamı tekrardan bana getirip yeniden evlenmemizi sağladığınız için size sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Umarım çaresiz arkadaşlarım bu yorumu okurda sizin gibi işin ehli bir medyumun ilminden faydalanır

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir