Gerçek Medyum

Gerçek medyum çeşitli tarihi kaynaklarda doğaüstü veya sihirli güçleri olduğu iddia edilen kişilere denir. Medyumların farklı güçleri olduğu bilinir. Fakat bu konuya vakıf olmayan kişilerce bu durum kanıtlanmamış olarak kalacaktır. Medyumluk eski dönemlerde her türlü işlemi yapmıştır. Bu yüzden tarihte bir çok dönemde yasaklanmıştır. Yasaklandığı dönemde medyumlar ellerini kirletmekten hiç korkmamışlardır. İnsanlara zararlı ve ölümle sonuçlanan büyüler yapmışlardır. Bu sebeple her zaman korkulan bir tarafları hep vardır. Medyumların sabit cinsiyetleri yoktur. Yani şöyle ki kadın da erkek te olabilirler. Fakat tarihe de bakarsak ağırlıkla medyumlar kadınlardır.

Gerçek Medyum Özellikleri Nelerdir ?

Medyumluk konusunun tam olarak ne olduğunu merak ediyorsanız öncelikle toplumsal önyargılarınızı bir kenara bırakmak gerekiyor. Medyumluk söylenenin aksine korkulacak bir durum değildir. Medyumlar hayatın neredeyse her alanında var olan günlük hayatlarını herkes gibi sürdüren kişilerdir. Kulaktan dolma söylentilerde olduğu gibi ormanın içinde yıkık dökük dünyadan uzak bir hayat yaşamazlar. Medyumların hemen hemen hepsi kendi dinlerine oldukça bağlıdırlar. Medyumlar iki ayrı evreni yani dünya ile ruhları birbirine bağlarlar. Çalışmalarını bu şekilde sürdürürler. Bazı medyumlar bu güçlerini kötüye kullanmaktan çekinmezler. Bu sebeple yasaklandıkları dönem olmuştur. Günümüzde medyumların çoğu ölümle sonuçlanan kara büyüleri yapmayı tercih etmezler. Değişen toplum ve değer yargıları da buna izin vermiyor. Dönemin değişmesi ile medyumların değer yargıları da seneler içinde değişime uğramış ve günümüzde ki halini almıştır. Gerçek medyumlar bu değerlere saygı duyarak adım atarlar. Ak büyüler denilen iyi amaç ile yola çıkılan büyüleri tercih ederler. Bu işlemleri de tam anlamıyla istenilen şekilde yapacak güce sahiptirler.

Nasıl Olunur ?

Medyum olmak bahsedildiği gibi el vermek ile olan bir değişim değildir. İrade gücü yüksek olan insanlardır medyumlar. Bu şekilde hayatın olağan akışını değiştirirler. Medyumlar ruhlar ve cinler ile birlikte çalışma yaparlar. Bu güç çok kuvvetlidir. Fakat yine bilinmelidir ki bu güç sonradan kazanılan bir şey değildir. Sonradan kazanmaya çalışmak insanlarda akıl kaybına yol açar. Bu durum tehlikeli boyutlara gelebilir. O yüzden size bu süreci öğretebileceğini veya el vermek denilen süreci yapacağını söyleyen kişilere inanmayın. Medyum olmak ilk başta başlayan bir süreçtir. Bu yolu insanlar tercih etmezler. Aslında medyumları dinlerseniz çokta tercih etmek isteyeceğiniz bir yol değildir. İşin özelinde tam anlamıyla dünyevi bir hayatları yoktur. Bu şekilde yaşamak hiç kolay değildir. Sonuç olarak medyum nasıl olunur sorusunun cevabı bu yol sonradan girilecek bir yol değildir.

Medyumluk Hizmetleri Nelerdir ?

Medyumluk kolay bir meslek değildir. Her medyumun kendi değer yargılarına göre kuralları vardır. Bu kurallar katı ve keskin çizgilerdir. Medyumlar bu çizgiyi asla şaşmadan kesin bir çizgi de yaşarlar. İnsanlar için zor olan hayati fedakarlıkları medyumlar bu yola girdiklerinde yapmış olurlar. Medyumların dünyevi istek ve arzuları baskın gelemez. Başlıca medyumların hizmetlerinin üzerinde duracak olursak şu şekilde;

 • Medyumlar güçlerinin bilincinde olmalıdır.
 • Yeteneklerini insanlara yardım etmek maksadı ile kullanmalıdır. Medyumların bir çoğu ak büyüler üzerine çalışırlar.
 • Kendilerine danışan kişilere yardımcı olmak tek gayeleri olmalıdır.
 • Astroloji konusunda kendilerini geliştirmiş olmalıdırlar. İnsanların uyumlarına bu şekilde bakarlar.
 • Medyumlar bağlı bulundukları dinin eski ve yeni tüm dillerini bilmeleri gerekir.
 • Falcılık ile karıştırılmaması gerekir. Bu durum gerçek medyumları rahatsız eder.
 • Eğlence amaçlı veya merak gidermek için medyumlara başvurduğunuzda bunu anlayacaklardır. Bu durumdan rahatsız olurlar.
 • Maddi ve manevi olarak etraflarına destek olmak gayesi taşırlar.
 • İşlem yaptırmak üzere başvurduğunuz medyuma gerçek olarak her duygu ve durumunuzu paylaşırsanız sizlere elinden geleni yapacaklardır.

2 thoughts on “Gerçek Medyum

 • Eylül 4, 2022 tarihinde, saat 10:31 pm
  Permalink

  Kız arkadaşımda musallat oluşmuştu gitmediğimiz yer kalmadı denemediğimiz bir şey yoktu medyumlar hocalar hiç biri çare olmadı medyum arayışındayken gezinirken sevilay hocayı buldum kendisiyle iletişime geçtik yardımcı olabileceğini söyledi 1 ay sonrasında bu musallattan kurtulduk kız arkadaşım şuan çok iyi durumda önümüze bakabiliyoruz kısa zamanda sözlenmeyi düşüyoruz Allah herkesin yardımcı olsun sevilay hocayı tavsiye ederim

  Yanıtla
 • Eylül 5, 2022 tarihinde, saat 1:34 am
  Permalink

  Merhabalar Belirli bir dönemde maddi sorunlarım vardı. maddi durumumun kötü olması ile beraber akrabalarım benden uzaklaştı .ancak belirli araştırmalarımın ardından medyum sevilay Hocam ile karşılaştım. Ona dertlerimi anlatıp yardımcı olup olamayacağını sordum. sevilay hocam ile iletişimim 5 gün sürdü. 5 günlük işlemler sonrası sevilay Hocam sayesinde işlemlerimiz başarı ile sonuçlandı. Sağ olsun her türlü maddi manevi destek oldu işinin hakkını veren bir Medyum. Herkese tavsiye ederim Kendisine canı gönülden teşekkür ederim.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir