Evlilikte Büyü Belirtileri Nelerdir?

Evlilikte büyü belirtileri konusu çok önemli bir konudur. Çiftler mutlu bir yuva kurarak ömürlük bir yuva kurarlar. Fakat geçmişte olan insanlar veya aileler bu konuda çiftelere huzur vermemek üzere üzerlerine büyü yaptırma yoluna başvururlar. Yeni evli çiftlerde büyü belirtileri de fazla görülür. Bu konularla alakalı olarak detaylara yazımızda yer vereceğiz. Sizlerde evinizde ve ilişkinizde bu belirtilere rastlarsanız konu ile alakalı uzman medyuma başvurmalısınız.

Evlilikte Büyü Belirtileri;

 • Büyünün etkisinde olan evli çiftler çok severek evlenmiş olsalar bile sebepsiz yere hızlıca birbirlerinden soğumaya başlarlar.
 • Yapılan işleme göre çiftler birbirleri ile cinsel ilişkiye girmek istemezler.
 • Evli olmayan ama güzel giden sevgililik durumları olan kişiler de büyünün etkisi ile bir türlü evlilik yoluna giremezler ve birbirlerinden uzaklaşmaya başlarlar.
 • Büyü yapılan evli kişi ailesinden ve çocuklarından uzaklaşmaya başlar. Hiç yapmaycağı şeyler yapmaya başlar.
 • Büyü yapılan çift evlerinde huzur bulamaz. Sürekli olarak kavga ederler.
 • Üzerlerine büyü yapılan çiftler beraber yatmaktan vazgeçerler. Aslında beraber uyuyamaz hale gelirler desek daha doğru olur.
 • Evde yenilen yemekler bile tad vermemeye başlar. Kişiler birlikte yemek yiyemezler.
 • Büyü olan eve misafir az gelmeye başlar. Zaten büyü yapılan kişide evde misafir istemez. Kişiler önce yalnızlaşmaya başlar daha sonra şiddetli geçimsizlik hali başlar.
 • Eve gelen insanlarda tekrar gelmek istemezler.
 • Evin temizliğine sürekli özen gösterilse dahi ev sürekli olarak dağıllır.
 • Büyü yapılan evde kişiler sürekli olarak eşyalarını kaybederler.
 • Kişiler birbirlerini çok sevde de yolun sonu boşanmaya gider.

Evlilikte büyü belirtisi yukarıda anlattığımız gibi olur. Ancak belirtiler bu kadar değildir. Kişilerin karakterlerine göre farklılık gösterecektir. Konu ile alakalı olarak evlilikte taraflardan birisi bu durumdan şüphe ettiğinde uzman medyum hoca ile iletişime geçmelidir. Bu konular kişilerin kendi başlarına çözüm üretecekleri durumlar değildir.

EVE YAPILAN BÜYÜ NEREDE OLUR NE ŞEKİLDE ORTAYA ÇIKAR?

Evlikte yapılan büyü nerede olur ve ne şekilde ortaya çıkar konusu hakkında sizlere bilgi vermeye çalışacağız. Öncelikle bilinmelidir ki büyüler hakkında araştırma yapıldıktan sonra konu ile alaklaı olarak uzman medyumdan yardım alınmalıdır.

 • Evli çiftelere yapılan işlemler sıklıkla evlerine girip çıkan birileri tarafından yapılıyor.
 • Büyünün tutması için bazı materyallerin eve yerleştirilmesi gerekir.
 • Büyü yaptıran kişi büyüyü eve öncelikli olarak yatak odasına yerleştirmek ister. Örneğin; yastık, yorga, yüklük içlerine yerleştirir.
 • Dolap içleri gibi sürekli kullanılmayan alanlarda büyüyü yerleştirmek için uygundur.
 • Evlerin eşiklerinde ki mermer kısımlara yağ sürerek de büyü yapılmış olur.
 • Pervaz araları da yine bu şekilde kullanılan bölgelerdendir.
 • Eve gelen akarablar veya arkadaşlar tarafından getirilen içecekler ve yiyeceklerde büyüyü eve getirir.

Bu bölgeler evlerde büyü saklanması için sık sık kullanılan bölgelerdendir. Evinizin temizliğine sürekli olarak dikkat etmelisiniz. Ayrıca temizlik esnasında yukarda belittiğimiz noktalarda özen göstermelisiniz. Sonuç olarak evinizde birşeyler hissettiğinizde daha dikkatli olmanız gerekmektedir.

EVDE BÜYÜ BULUNDUĞUNDA NE YAPMAYALIM?

Evde büyü bulunduğunda yapılması gerekenler çok önemlidir. Çünkü insanların bir çoğu burada hata yapıyorlar. Öncelikle evde bulunan büyünün ne amaçla yapıldığı çözülmelidir. Evde büyü bulunduğunda  dikkat edilmelidir içi açılıp çöpe atılmamalıdır. Bu durumda atılacak en doğru adım telaş yapmadan durumu öncelikle kabullenmektir. Daha sonra konu ile alakalı olarak uzman medyumdan yardım alınmalıdır. medyum bu konuyu kimin yaptığını ve ne amaçla yapıldığını tespit ettikten sonra büyü bozma işlemine başlamalıdır. Sonuç olarak ard niyetlide yapılmış olsa hiçbir büyü çözümsüz değildir.

One thought on “Evlilikte Büyü Belirtileri Nelerdir?

 • Eylül 5, 2022 tarihinde, saat 12:25 am
  Permalink

  Selamın Aleyküm Bundan yaklaşık olarak 20 gün kadar önce eşimle evimizi temizlerken koltuğun altında üçgen şekilde bir kağıt fark ettim .. Hemen karımla beraber bantlanmış üçgen şekilde bulduğumuz kağıdı açtık içinde arapça yazı yazıyordu. içimde bir şüphe oluştu evin bütün odalarını detaylı olarak aradık ve daha büyük bir dehşete düştük banyoda dahil olmak üzere 3 tane muska daha bulduk tanıdık bir imama gidip kağıtlarla birlikte sorduk ne olduklarını imam bunun bir büyü olduğunu ve verdiği duaları belli aralıklarla okuyup bulduğumuz yerleri sirkeli suyla silinmesi gerektiğini söyledi fakat değişen hiç bir şey olmadığı gibi evde sürekli olarak tartışma yaşamaya başladık durumu iş yerinde arkadaşıma anlattım sevilay hocadan bahsetti buna benzer konularda başvurulduğunu belirtti..kendisi ile iletişime geçtik ve öncelikle evde bulduğunuz kağıtların hepsini bir araya toplayıp akarsuya atmamız gerektiğini ve vereceği duaları her gün okumamız istedi onun haricinde bir zarfın içinde vefk gönderdi ve biz söylediği talimatları yavaş yavaş yerine getirdikten sonra evdeki tatsız ortamın tamamen bitmeye başladığını gördük sonunda Sevilay Hocam bundan ötürü size olan vefa borcumu buradan ödemek istedim .. ALLAH RAZI OLSUN BÜTÜN İŞLERİNİZ RAST GELSİN

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.