En Ağır Aşk Büyüsü Nedir ?

En ağır aşk büyüsü gibi tüm büyüler neredeyse insanlık tarihi kadar eskidir. Tarihe baktığımızda bir çok yerde büyülere rastlarız. başlangıcı net olarak bilinmemektedir. en kuvvetli aşk büyüsü bir kişiyi kendine aşık etmek amacı ile kullanılan yöntemler arasında yerini uzun yıllardır korumaktadır. En tesirli aşk büyüsü medyumların yönlendirmesi doğrultusunda yapılan işlemdir. Örneğin ; bağlama yapmak üzere medyuma başvurulduktan sonra medyum isteğin yerine gelmesi için ağır bir büyü yapılmasına karar verirse bu durumda en ağır aşk büyüsü işlemi uygundur. Aşk büyülerini birbirinden ayıran bazı noktalar vardır. Bazı durumlarda ağır aşk büyüsü gerekli olur. Bu kararı medyum verir. Sonuç olarak tercih edildiğinde en etkili aşk büyüleri arasındadır. En ağır aşık etme büyüsü ak büyüler arasında yer alır. Ak büyüler denilen büyüler kötü amaç taşımayan büyülerdir. Aşk büyüsü yaptırmak isteyen kişi netice almak istiyorsa ilk adım olarak işinde uzman medyum ile anlaşması gerekmektedir. Sonuç olarak isteklerinizin yerine gelmesi büyü ile mümkündür.

En Ağır Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır ?

En ağır aşk büyüsünü yaptırmak istiyorsanız eğer yazımızda konu ile alakalı yeterli bilgiye ulaşacaksınız. Sevdiği insana kavuşmak isteyen kişi öncelikle bir medyum hoca ile anlaşmalıdır çünkü bu işlemler alanında uzman olmayan kişiler tarafından yapılmaya çalışıldığında ağır zararlara yol açacaktır. Medyum ile en ağır aşk büyüsü yapımında anlaşıldıktan sonra süreç başlayacaktır. Büyü 11 ile 21 gün arasında sürecektir. Gün sayısı medyum tarafından bakım ile belirlenecektir. Büyü yaptıran kişiye söylenir. En ağır aşk büyüsü yapımı için gerekli malzemeler tedarik edilerek işleme net olarak başlanır.

Malzemeler işlemlere göre çeşitlilik gösterecektir. Kullanılabilecek ürünlere kısaca bakmak gerekirse. Örneğin ; saç, toka, ceket, diş fırçası, kişisel eşyalar, bakır, kurşun, demir, safran, kalay, altın, cıva, bitkiler vb. bu listeye ek olarak birde medyum hoca büyü yaparken cinleri, ruhanileri ve hadimleri kullanır. Başlangıçta söylenen süre içerisinde vefk ve tılsımlar kullanılır. Medyum bu sürede büyü yaptığı kişi üzerine cinler ile etki etmeye başlar. İşlem süresinin sonuna gelinmeye başladığında mühürleme kısmına geçilir. Bu kısımda medyum kişileri birbirlerine mühürler ve korumalarını yapar. Bu aşamada koruma yapılmasının önemini şu şekilde açıklayabiliriz; yapılan büyü bittikten sonra kullanılan cinler yada dışarıdan başka bir hoca müdahalesi olmasın ve büyü ömürlük olarak kişilerin üzerinde kalsın amacı ile koruma işlemi ile desteklenir. Sonuç olarak en ağır aşk büyüsü tüm adımlar doğru atılarak yapıldığı zaman kişiyi arzu ettiği duyguya ve hayata kavuşturacak bir yoldur.

En Ağır Aşk Büyüsü Belirtileri

En ağır aşk büyüsü netice olarak etkili olduğu için medyumlar tarafından sıkça kullanılan bir büyü çeşididir. Fakat Aşk büyüleri de tüm büyülerde olduğu gibi belirtilerle anlaşılması mümkün işlemlerdir. En ağır aşkı büyüsünün belirtilerinden kısaca bahsedelim örneğin ;

Fiziksel belirtiler ; Nedensiz olarak ortaya çıkan görme problemleri, yorgunluk, uyku hali, uykusuzluk hali, bedende uyuşma, güne başlandığında bedende bazı lekeler vb.

Ruhsal belirtiler; Ağır derecede vesvese halleri, takip edildiğinin düşünülmesi, gündelik işlerden ve hayattan anlamsızca kopma hali, büyü yapılan kişi bu bunalımdan büyü yaptıran kişiye kavuştuğunda kurtulacağına inanır.

Rüyalar; Büyü yapılan kişi rüyasında ; yalnız kaldığını , korktuğunu, hayvanlardan veya kalabalıktan kaçtığını görebilir. Bağlama işlemini yaptıran kişi ile olduğu anları görür.

Büyü ile alakalı bu belirtilerin bilinmesi ve takip edilmesi gerekir. Bu takip işlemini medyum ve en ağır aşık etme büyüsünü yaptıran kişi takip eder. Medyum duruma göre müdahale eder. Süreç iyi gidiyorsa medyum sonuçlanmış işlem diye kabul edebilir. Korumasını yapar. Fakat üzerinizde büyü olduğunu düşünüyorsanız bu belirtilerin bazıları sizde varsa bir medyum hoca iletişime geçmelisiniz. Fakat burada dikkat edilmesi gereken önemli nokta şudur; bu belirtiler aynı zamanda psikolojik bazı hastalıkların belirtileri ile aynıdır. O yüzden detaylı bir araştırma yapmalısınız. İletişime girilen medyum hoca işinin ehli biriyse zaten sizin üzerinizde ne olduğunu bilecektir.

Aşk Büyüsü Çeşitleri Nelerdir ?

Aşk büyüleri kişilerin uyumuna, hayatlarına, yıldızlarına vb. sebeplere göre çeşitlilik gösterir. Sevdiği kişiyi elde etmek isteyen kişi konu ile alakalı bir uzman medyuma başvurur. Bu işlemlerden bir kaç tanesi şu şekilde örneğin;

-Kilit Büyüsü

-Kaşık Büyüsü

-Voodoo Büyüsü

-Nohut Büyüsü

-Karabiber Büyüsü

-Yumurta Büyüsü

-Adet Kanı Büyüsü

-Evlilik Büyüsü

-Papaz Büyüsü

-Canbar Büyüsü

-Sevgi Büyüsü    

bunlar en çok tercih edilenlerdir.

Sonuç olarak burada önemli olan doğru işlemin seçilmesidir ve tam anlamıyla kuralları ile uygulanmasıdır.

En Ağır Aşk Büyüsü Kesin Sonuç Verir Mi

Aşk büyüsü doğru yapıldığında etki alanı kuvvetli bir işlemdir. Uzun zamanlardır büyü insanlar üzerinde kullanılan bir yöntemdir. Kişilerin arzularına ulaşmak için sıkça başvurdukları yöntemdir. Fakat bilinmelidir ki diğer büyülerde olduğu gibi En kuvvetli aşk büyüsü işlemi içinde alanında uzman medyumlara başvurmak gereklidir. Medyumlar normal insanlardan farklı olarak ağır yöntemler kullanırlar ve kendileri etkilenmezler. Sizler kendiniz bu işlemleri internetten gördüğünüz eksik bilgi ile yapmaya çalışmayın. Mesela musallat dahil bir çok tehlike ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Sonuç olarak en kuvvetli aşk büyüsü işlemi doğru yapıldığında istediğiniz sonuca sizi ulaştıracaktır.

En Ağır Aşk Büyüsü Kimlere Uygun

Büyü yapılması işlemi detaylı araştırma gerektirir. Bu yola başvuran ve bu konuda arzusu olan insanlar detaylı bir araştırma yapmalıdır. Konu ile alakalı olarak uzman medyumlar gerekli bakımı yaptıktan sonra kişiye en uygun işlemi bulur. Yönlendirme yaparlar. Sizler eğer bu işlemi yaptırmak istiyorsanız işini doğru yapan bir medyum ile güven içinde arzu ettiğiniz sonucu alabilirsiniz.

En Kuvvetli Aşk Büyüsü Bozulur Mu

Asırlardır insanların birçoğu arzularına ulaşmak için büyülere başvururlar. Aşk büyüleri de doğru yapıldığı zaman etkili sonuçlar veren işlemlerdir. Fakat yapılan büyüler tuttuğu gibi bozulması da mümkündür. Öncelikle büyü belirtilerinin neler olduğunu bilmek önemli. Mesela Büyü yapılan kişiler ani duygu değişimleri yaşayacaktır. Birden büyük bir aşk ile kişinin normalden farklı davranmasıdır. Bu süreçler takip edilip konu ile alakalı olarak uzman medyum hocaya başvurmanız iyi olacaktır. Sonuç olarak en ağır aşk büyüsünü yaptırmak mümkündür.

2 thoughts on “En Ağır Aşk Büyüsü Nedir ?

 • Eylül 5, 2022 tarihinde, saat 1:13 am
  Permalink

  Benim sorunum 7 senelik sevdiğim adamla alakalıydı adam beni çok sevdiğini söylüyor asla ayrılmayacağını söylüyor ama evlilik için bir adım atmıyordu ve evlilikten korktuğunu söylüyordu bu adamı evlenmeye ikna etmek için bir kaç hocayla çalıştım ama fayda görmedim. bende araştırmalarıma devam edip sevilay hocamla tanıştım ve kendisine durumu anlattım sevilay hocam bana bu adamı 12 günde evliliğe ikna edeceğini söyledi ve hocamın dediği gibi de oldu işlemin bittikten sonra 3. gününde adam bana evlenme teklif etti. Bu yüzden kendisini her yerde tavsiye ediyorum. İşini iyi yapan güvenilir bir medyumdur

  Yanıtla
 • Eylül 5, 2022 tarihinde, saat 2:00 am
  Permalink

  Medyum sevilay hocam ile aşk büyüsü çalışması yaptım ve sayesinde platonik aşk yaşadığım adamı bana aşık etmeyi başardı 11 gün gibi kısa bir surede bu işi başardığı ve bu adamı bana aşık ettiği için kendisine binlerce kez teşekkür ediyorum

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.