Büyü Yapan Medyum Hoca

Büyü yapan medyum hocalar ile ilgili merak ettiğiniz bir çok sorunun cevabını bu yazımızda bulabilirsiniz. Büyü yapan medyum hoca konusundan önce kısa olarak büyü nedir onu anlatalım.; Büyünün geçmişinin insanlık tarihi kadar eskidir. Büyü yaparak insanalar arzularına,  sevdiklerine  ulaşmayı hedefler. Büyü yapılarak doğaüstü güçlerle ile olaylara yön verildiğine inanılır. Bu noktada devreye Medyum hocalar girerler. Büyü konusuna her medyum hoca dahil olmak istemez. Büyü yapımı detaylı ve zor bir süreçtir. Başarı oranı yüksek olsa da bu işlemleri her medyum hoca yapmaz. Sonuç olarak bu durumda da tecrübesi yüksek bir büyü yapan medyum hoca ile çalışmak gerekir.

Büyü yapan medyum Hocalar

Medyum hocalar üzerine bir kaç önemli detay vereceğiz. Örneğin;

 • Büyü yapan medyum hocalar hakkında doğru adım atmak için bu konuda deneyimli olduğundan emin olmak gerekir.
 • Medyum hocanın iletişimi kuvvetli olmalıdır. Sizi anlaması gerekir. ancak size Bir iş olarak değil verilmiş bir söz olarak davranırsa sonuç almak daha kesin olacaktır.
 • Her hoca büyü yapmaz. İslamiyet alimleri bu işlemleri rahmani olarak yaparlar. Fakat rahmani işlemler büyü kadar güçlü değildir. amaçları konusunda istekli olan insanlar büyü yapan hocalar ile iletişime geçerler.
 • Büyü yapan medyumlar ciniler ve ruhaniler ile çalışırlar. Çünkü büyüden sonuç bu şekilde alınır.
 • Medyum hocaların kendi himayesinde cinleri vardır. Ve hükmedebilirler.
 • Cinler ve ruhaniler büyü de aracı olarak kullanılırlar. Yanında bir kaç malzeme ile beraber.
 • Büyü yapabilen kişi kendinden ve yapabildiklerinden emin bir tavır sergiler.
 • Sorduğunuz sorulara net ve kesin cevaplar verirler. Ancak kendileri uygun gördüğü şeyleri sizinle paylaşırlar.
 • Büyü yaptıracağınız zaman konu ile alakalı şeffaf olmanız gerekmektedir.
 • Büyü yapan medyumlar bakım yaparak sizinle alakalı her bilgiye sahip olacaktır. Ama sizlerden şeffaflık beklerler.
 • Bu konu da çok fazla yanılan insan var her hoca büyü yapamaz ama denerler. Sizler deneme yolunda araç olmamalısınız. Büyü konusunda deneyimli kişiler yapmalıdır.

Büyücülük denilen kavram da kendi içinde 3 ayrı şekilde incelenebilir.

Örneğin ;

1- medyum hocalar ; bu kişiler iyi niyetli büyüleri yapan kişilerdir. İyi niyetli büyüler dediğimiz Ak Büyülerdir. Mesela Bağlama işlemleri, Geri getirme İşlemleri, Aile içinde ki huzur ve aynı zaman da büyü bozma işlemleri. İnsanlar ile alakalı olarak mutlu ömürlük son için yaparlar işlemleri.

2- Büyücüler ; Bu kimseler kara büyü yapmaktan çekinmeyen kişilerdir. Hatta  uzmanlık alanları bu konudur. İnsanlara büyü yoluyla zarar vermekten çekinmezler. Ölümcül sonuçlar doğuracak işlemler yaparlar. Ve bu konu ile övünürler.

3- Cadılar ; Cadılık günümüzde pek kalmamış bir büyücülük çeşididir. Zaten var olduğu dönemde de bizim kültürümüze uğramamıştır. Cadılık kişilere genelde doğuştan gelen bir durumdur. Cadılık ile ilgili en detaylı bilgiler tarihte yer alır. Fakat artık önemsizdir.

Büyü yapan medyum hocalar konusunda araştırmanızı iyi yapmanız gerekmektedir. Ancak konu ile alakalı olarak uzman medyuma danışmak sizleri bilgi kirliliğinden koruyacaktır.

Garantili Büyü Yapan Medyum Hocalar

Büyü yapmak konusunda önceliğiniz kesinlikle güvenebileceğiniz bir medyum hoca bulmaktır. Büyü yapabilmek ve konu üzerinde kesin etki alabilmek için uzman medyum olmalı. Sizlerde isteğinize kavuşmak uğruna zaman ve emek veriyorsunuz. Karşılığını almak hakkınızdır. Günümüzde medyumların uzmanlık alanı sıklıkla Ak büyüler üzerinedir. Kara Büyüler bir çok medyum tarafından tercih edilmez. Yapan medyumlar vardır. Yapmayı tercih edenlerde kesin sonuç garantisi verir. Garantili büyü yapan medyum konusunda detaylı araştırma yapmak gerekir. Bu konu üzerinde sizler meraklarınızı gidermek üzere uzman medyuma danışın. Sorularınızı sorun ve sizi ikna eden cevaplar aldığınız kişi ile çalışma gerçekleştirin. Daha önce sonuç alınan işlemleri araştırın ve sorularınıza cevap arayın. Büyü yapımında garanti vermeyi her medyum yapamaz. Herkes büyü yaptığını söyler ama garanti vermek zordur. Bu işlemleri yapan medyumların daha önceden tecrübesi olması gerekir. Uzun zamanlardır büyü yapan ve kendini hayatını bu olaya adamış insanlarla çalışmak gerekir. Medyumların garantileri tecrübeleri olacaktır.

Kara Büyü Yapan Medyum Hocalar

Kara büyüler insanlara zara vermek amacı ile yapılan büyülerdir. İyi niyetli değildir. Kara Büyüler şeytanla ve cinlerle yapılır. Büyü yapılırken mezarlık, ölü, hayvan, kan gibi normal büyülerde kullanılmayan yollara başvurulur. Kara Büyülerin yapıldıktan sonra dönüşü olmaz. Bir çoğu ölümle sonuçlanır. Kara Büyülerin kendi içinde çeşitleri vardır . Yapılış amaçlarına göre sonuçlar değişkenlik gösterir. Ölüm amacı gütmeyen Kara Büyüler mesela ; kişinin batması, hastalanması, yuvasını yıkılması gibi kötü niyetli büyülerin bozulması mümkündür. Fakat büyünün yapıldığı an far edilmesi gerekir ki imkansıza yakındır.Kara büyü yaptırmak isteyen kişiler öncelikli olarak detaylı araştırma yapmalıdır. Kara büyü yapan medyum hoca bulmak çok zordur. Yaptığını söyleyen vardır maddi kaygılardan dolayı fakat tam anlamıyla yapan tecrübeli birini bulmak zordur.

Gerçek kara büyü yapan medyum hocalar ilk olarak bu yolu tercih etmezler. İmkansıza yakın durumlarda bu yola başvururlar. Fakat yine de herkes için yapmazlar. Burada önemli olan şu Kara büyü yapan bir medyum hoca bulursanız ilk önce onun izlemek isteyeceği yola saygı duymanız gerekmektedir. Çünkü daha kolay bir yolu var ise öncelikle onu denemek gerekir. Bu konuda da önemli olan güvenmenizdir. Sizinle kuvvetli iletişim kuran bir medyum hoca ile çalışmanız gerekir. Sonuç olarak isteğiniz kara büyü yaptırmak ise hedefinize ulaşmanız imkansız değildir.

One thought on “Büyü Yapan Medyum Hoca

 • Eylül 5, 2022 tarihinde, saat 2:59 am
  Permalink

  İnsanın gözünü kör eden aşk duygusunu en iyi ben bilirim emin olun. Daha önce hiç aşık olmam, ben düşmem bu olaya derken aşık oldum, aşkımı kazanmak için delicesine çalıştım. Nafile. Bir türlü bir araya gelemedik. Sonra manevi aleme başvurmayı düşündüm. sevilay hocayla karşılaştım.

  sevilay hoca aşk vefki yapmayı tavsiye etti, yaptığı işlemin etkisini hemen görmeye başladık ama asıl etki iki haftada ortaya çıktı. Ben işlem süresinde yapmam gerekenleri eksiksiz yaptım söylediği duaları hergün okumaya devam ettim. sevilay hocanın çalışması da etkisini manevi alemde yaptı. Bunlar birleşince iyi sonuç alıyorsunuz. Kendinize, Allaha ve çalıştığınız medyuma güvenin.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir