Büyü Bozma

Büyü bozma işlemi eski çağlardan süregelen bir gelenekten gelmektedir. Büyü çeşitleri olduğu sürece bozma durumu da olacaktır. Bu işlemin yapılması için de gibi bir çok malzeme kullanılır. Kaldırma işlemi kişi için bir takım tedavidir. Büyü yapılan kişi ruhsal dengesini sağlamak için bu adımı atar.

Büyü Bozma İşlemi Nasıl Yapılır?

Bozma konusundan önce büyü belirtileri hakkında bilgi sahibi olmak gerekir. Kişi veya etrafı öncelikle üzerinde ki belirtileri takip etmelidir. Örneğin;

 • Büyü yapılan kişi fiziksel olarak bir çok belirti taşır. Bu belirtiler uzaktan bakıldığında fark edilecek boyutlara gelebilir.
 • Üzerinden büyü taşıyan kişi bir ortama girdiğinde etrafında ki insanlar rahatsız olurlar.
 • Büyü yapılan kişi ruhsal olarak normal olmayan belirtiler sergiler.
 • Yalnızlıktan çok korkar veya sürekli yalnız kalmak ister. insanlardan nefret etmek boyutunda uzaklaşır.
 • Büyü yapılan kişi kendinin sürekli olarak takip edildiğini düşünür.
 • Kişi olmayan varlıkları görür ve bu durumu gizleyemez hale gelir.
 • Büyü yapılan kişi birden sevdiğinden soğur veya sevmediği kişiye şiddetle bağlanır.

Yukarıda ki belirtiler ve daha fazlasını belirttiğimiz yazımız olan  Büyü belirtileri nelerdir konusunu sayfamızda bulabilirsiniz.

Üzerinde büyü olduğunu düşünen  kişi belirtilerini takip eder. Daha sonra konu ile alakalı olarak uzman medyum hocaya başvurulması gerekir. Bozma uygulaması tıpkı büyü yapmak kadar detaylı bir işlemdir. Büyü bozma işlemi ancak bu şekilde tam anlamıyla gerçekleşir. Büyü Bozma konusunda önemli bir kaç etken vardır. Örneğin ; İlk olarak yapılan büyünün amacı ve ne için yapıldığı anlaşılmalıdır. Büyü yaparken kullanılmış olan malzemeler tespit edilir. Bu iki tespit gerçekleştikten sonra işlem hakkında belirli bir gün sayısı tahin edilir. Bu gün sayısı büyü yapımı kadar olacaktır. Büyü bozarken bir takım malzemeler ve materyaller kullanılır. İşlem süresince uzman medyum gerekli gördüğü noktada kişilere uygulaması gerektiği bazı adımları söyler. Okuyacakları duaları gönderir. Bu sürecin belirli bir sırası vardır. Bu sıralama medyumlar tarafından söylenecektir. Bu süreç zaman alacaktır. Büyü bozma işlemi tamamlandığında iyileşme zaman alacaktır. Kişi yaşadığı kötü anıları bir kenara bırakarak hayatına devam edecektir.

Kara Büyü Bozma Yöntemleri Nelerdir ?

Kara büyüler yapılması desteklenmeyen büyülerdir. Bir çok medyum hoca bu büyüleri yapmaz ve yapılmasını desteklemez. Kara Büyüler yapımı kadar bozması da tehlikelidir. O yüzden her medyum tarafında bozulamaz çok detaylı ve hassas işlemlerdir. Üzerinde büyü olan kişi kara büyü olduğunu kendisi anlayamaz. Bu büyüler kişiyi öldürmek, batırmak, hayattan kopartmak, ailesinden kopartmak, çocuklarına zarar vermek gibi toplumda ve ahirette kabul görmeyen kötü amaçlı niyetler için yapılırlar. Kara Büyü yapılan kişi etrafı tarafından fark edilene kadar kendisinin fark etmesi neredeyse imkansızdır. Kara Büyünün içinden çıkamaz anlayamaz ve sonucunda ölüme kadar gider.

Bu büyülerin bozma işlemi için öncelikle kendinden emin daha önce bu yolda çalışmış dinine bağlı ehli sünnet medyum hoca ile anlaşılması gerekir. Daha sonra büyü bozma süreci başlar bu süreç biraz zorlu geçecektir. Büyü yapılırken ne şekilde yapıldığı bozulurken çok önemlidir. Mesela ; eğer kara büyü mezarlığa gömülerek yapıldıysa bu durumda ruhaniler ile işlem yapılması gerekecektir. Bu noktada da medyum kendine dair herkese koruma yapmalıdır. Eğer büyü kan ile yapıldıysa adak kurban gereklidir. Bu konuya yine büyü bozan hoca karar verecektir. İzlenilecek yol planlandığı gibi ilerlerken bozma işlemini yapan medyum hoca kişiye okuması gereken dualar vermelidir. Yapılması gereken belirli ritüelleri söylemelidir. Bu süreç bu şekilde sıralı olarak tamamlanmalıdır. Büyü bozumu bittikten sonra iyileşme süreci diğer büyüler kadar kolay olmaz. Büyüden kurtulan kişi hayata sıkıcı bağlanmalıdır. Sonuç olarak çözümsüz bir olay yoktur. Fakat bu konuda erken fark edilmesi çok önemli olacaktır.

Yapılan Büyüyü Kim Bozar ? Nasıl Bozulur ?

Büyü yapan medyumlar ve medyum hocalar aynı şekilde büyü bozma işlemi de yapar. Fakat bazı hocalar büyüye tamamen karşı oldukları için büyü gerektiren yerlerde rahmani işlemleri kullanırlar. Sadece büyü bozma işlemi yaparlar. Büyü yapımı kadar bozma işlemi de çok önemli bir husustur. Büyü bozmak için başvurulacak yollar evde kendi başınıza yapabileceğiniz yöntemler değildir. Bu konuda hemen herkesin bir fikri vardır. Büyü yapılan kişinin veya etrafının yanlış yönlendirmelere kapalı olması gerekir. Doğru yol izlemek tutmuş bir büyüden kurtulmak üzere atılacak en önemli adımdır. Konusunda uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Bu işlemi daha önce yapmış medyum hocalar yapmalıdır. Sonuç olarak çözümsüz bir büyü yoktur. önemli olan fark edildikten sonra korkmamak ve sakince çözüm odaklı davranmaktır.

Büyü Yapan Kişinin Kim Olduğu Nasıl Anlamak Mümkün Müdür

Büyüleri kişilere tanıdığı insanlar yaptırır. Bu eski sevgilisi, eski eşi veya ailesi olur. Büyü olduğu anlaşılır sonra ne amaçla ve nasıl yapıldığına bakılır. Üzerinde büyü olan herkes bu kötülüğü kendine kimin yaptığını merak eder. Bu konuyu merak etmekte haklılardır. Fakat çoğu medyum bu konuyu paylaşmaktan çekinir. Çünkü gerçek medyum hocalar bu işe başlamadan önce bu konuda yemin ederler. Eski zamanlar da birbirlerine büyü yaptıran taraflar arasında kan davaları, ölümler, bitmek bilmeyen kavgalar yaşanmıştır. Büyü tarihi kadar eskidir ki gerçek medyumlar bu konuda yeminlidir ve süreç senelerdir bu şekilde devam eder.

Büyüden Kurtulmak İçin Okunacak Dua

Büyü yapmak kadar bozmakta zor bir süreçtir. İmkansız bir durum değildir. Fakat büyü yapma işlemleri evde kişilerin kendisinin yapabileceği işlemler olmadığı gibi bozma işleminde tek başına bir kişinin evde yapacağı işlemler değildir. Ama bilinmelidir ki duaların inanlara açamayacağı kapı veya çözemeyeceği durumda çok azdır. Büyü Bozmak için okunması gereken dualar;

 • Öncelikle FATİHA SURESİ okunmalıdır.
 • iki adet kul- euzü okunmalıdır.
 • bir sürahi suya AYETEL KÜRSİ , İHLAS , NAS , FELAK sureleri okunmalıdır. Bu sudan üzerinde büyü olan kişi 3 yudum içmelidir. Kalan su ile kişi gusül abdesti alır.
 • Yedişer defa FATİHA SURESİ , AYETEL KÜRSİ, KAFİRUN, İHLAS, FELAK , NAS, ÜÇ DEFA SALAVAT okunup büyü olan kişiye, evine, etrafına, bahçesine üflenmelidir.
 • Evde bulunan büyü için AYETEL KÜRSİ duası okunmalıdır. Tüm ev, dolap içleri, tuvaletler, lavabolar, kapı girişleri sirkeli su ile temizlenmelidir.

Büyü bozmak tahmin edildiği veya anlatıldığı kadar kolay bir işlem değildir. Ancak doğru yapıldığı zaman kişiler büyüden kurtulabilirler. Büyü bozma işlemi için uzman medyum ile iletişim kurmak gerekmektedir. Doğru yönlendirme için gerekli olan en önemli adım budur.

3 thoughts on “Büyü Bozma

 • Haziran 28, 2022 tarihinde, saat 12:46 am
  Permalink

  Büyü kötü niyetli olunca öyle nalet öyle zor bir durum ki işin içinden çıkana kadar perişan olduk aileme büyü yapılmış kara büyü denilen ellerimiz kollarımız çalışmıyordu bir arada nefes alamaz olmuştuk. Kimlere gittik kimlere inanın söylesem inanmazsınız. Fakat son çare hocam ile tanıştık Allah bin kere razı olsun bu beladan bizi o kurtardı. Bende buraya yazdım ki sizlere de şifa olsun inanın bizler bu konunun detaylarını bilmiyoruz ve hocamız beni öyle güzel aydınlattı ki dediği her şeyi gününde yaptık ailemle beraber ve kurtulduk yeni yeni kendimize geliyoruz

  Yanıtla
 • Eylül 2, 2022 tarihinde, saat 11:35 pm
  Permalink

  Ben normalde ne büyüye ne de vefklere inanan bir insandım. Ama etkisini gözümle görünce inanmaya başladım. Okuyorum bir sürü insan defalarca dolandırılmış, bendeki acemi şansı mıdır nedir bilmem ama tek seferde doğru kişiyi bulmayı başardım.
  Baş ağrım vardı ve doktorlar buna bir çözüm bulamadı. Alışman lazım ağrıyla yaşamaya dediler ve ben de kabulleniyordum. Ama özellikle sınav dönemlerinde çok artan ağrı nedeniyle dayanılmaz hale geldim. Hem bir iş yapamıyorum hem de ağrıdan kıpırdayamıyorum. Ne denediysem olmadı, bitkisel kürlerden masaj yağlarına kadar her şeyi yaptım. En sonunda hocaya ulaştım sırf denemek için, benim deneyimim olumlu oldu. Muska yazdı, inanmaya inanmaya boynuma taktım ve o günden beri imanım resmen yerine geldi. Kafa ağrısından eser yok, üstelik kendimi daha dinç hissediyorum. Tıbbi konularda hizmeti olmadığını söylemişti büyü varsa büyü bozabileceğini söylemişti ve öyle de oldu.

  Yanıtla
 • Eylül 5, 2022 tarihinde, saat 3:16 am
  Permalink

  merhaba sevilay hoca ile büyü bozma konusunda görüştüm kardeşime yapılan eşi ile ayırmak için yapılan büyüyü tespit etti ve bozma konusunda yardımcı oldu bütün süreci hoca kendisi takip etti sonrasında koruma yaptı kardeşimin evliğinde gözle görülen bir düzelme var allah sevilay hocadan razı olsun

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.