Büyü Bozan Hocalar

Büyü bozan hocalar konusu detaylı olarak incelenmesi gereken bir konudur. Öncelikle kısa bir bilgi verelim. Büyü ilk çağdan beri insanların hayatında olan bir konudur. Her dönemde ,isimleri farklı olsa da büyü yapan kişiler olmuştur. Bu kişilere örneğin ; medyum, büyücü, hoca, sihirbaz, medyum hoca, kara büyücü gibi isimler söylenmiştir. Bu isimler bu yolu tercih eden kişilerin inanışlarına göre olur. Her medyum mensup olduğu dine göre büyü için kendi doğru yolunu belirlemiştir. Fakat genellikle farklı dinler de bu işi yapan kişiler birbirlerinin yaptığı işlemleri beğenmezler. Çünkü kendi doğruları dışına çıkmak istemezler.

Büyü Bozan Hocalar Kimlerdir ?

Büyü yapmak mümkün olduğu gibi bozmakta mümkündür.  Dünya üzerinde imkansız diye bir şey yoktur. Fakat büyü bozumu için önemli bazı detaylar vardır. Büyü bozumunu sitemizde bulunan makaleden detaylı olarak inceleye bilirsiniz. Büyü yapan ile bozan kişi aynı olur genelde. Fakat bazı hocalar dini inançları ve mezhepleri ile alakalı olarak büyü yapmazlar. Hocalar sadece büyü bozma işlemini gerçekleştirirler. Bu hocalar bağlama, geri getirme, evlilik gibi işlemleri rahmani işlemlerle yaparlar. Rahmani işlemler büyüye göre etkisi ve sonucu kesin olmayan işlemlerdir. Fakat olumlu sonuç alınabilen hocaların bağlı olduğu mezheplere uygun rahmani işlemlerde vardır. 

Büyü Bozmak İçin İzlenilebilecek Bazı Yollar

Örneğin;

 • Öncelikle kişi üzerinde büyü olduğu tespit edilecektir.
 • Daha sonra hoca ile iletişime geçilir.
 • bu noktada hocanın tecrübeli olması çok önemlidir.
 • Büyü yapımında olduğu gibi bozumunda da cinler vardır.
 • Büyü bozumu yapıldıktan sonra kişi rahatlar.
 • Büyü kişiden alınır. Fakat önemli nokta kişiye koruma yapılmasıdır.
 • Koruma işlemi yine uzman kişilerce yapılır. Amacı ise büyünün kişiye tekrarlanmasını engellemektir.
 • Yapılan işlem rahmani ise hocalar için daha kolay olacaktır bu durum.

yukarıda belirtilen süreçler büyü bozmak için büyü bozan hocanın izleyeceği yolun bir kısmıdır. Bu noktada önemli olan hocanın size güven vermesi ve iletişim kurmasıdır. Büyü bozulduğunda hissetmeye başlarsınız. Bu hayati bir konudur. Dikkat edilmesi gerekir.

Büyü Bozan Medyum Hoca

Büyü bozmak konusunda medyumlar yapmak kadar etkin rol oynarlar. Medyumların sadece büyü yaptığı konusunda ki bilgi tamamen yanlıştır. Aksine medyum hocalar büyü bozma konusunda da oldukça etkindir. Medyum hocalar yapılmış olan ağır büyüleri mesela; kara büyüler gibi kirli işlemleri daha rahat bozarlar. Sebebi ise büyüyü yapan medyumun medyumun ne kadar ileri gittiğini anlarlar. Medyum hocalar da büyü bozma konusunda uzman olur. Sebeplerinden bir kısmı ise örneğin;

 • Medyum Hocalar büyü bozma konusunda aktiftir.
 • Büyü yapan kişiler genelde büyünün tüm detaylarına hakim olurlar. bu konuda çözme işlemini kolaylaştırır.
 • Burada önemli olan büyü bozmak konusunda tecrübe edinmiş bir medyum hoca ile çalışılmalıdır.
 • Medyum hocalar iletişi olarak kuvvetli kişilerdir. Anlaşılması kolay kişilerdir.
 • Büyü Bozmak kolay değildir. Bu konuda kullanılan teknik çok önemlidir.

Önemli olan büyü olduğunu fark etmek ve büyü bozumu konusunda doğru adımlar atmaktır. Sonuç olarak büyü bozmak konusunda hocalar ve medyum hocalar ile çalışılır. Fakat mezhep ve dini görüş ayrılıkları dolayısıyla tercihlerinizi size en uygun ve en tecrübeliden yana kullanmalısınız. Konu ile alakalı olarak sorularınızı uzman bir medyum hocaya sorun. Yeterli cevapları alacaksınız.

One thought on “Büyü Bozan Hocalar

 • Haziran 28, 2022 tarihinde, saat 12:55 am
  Permalink

  Ben zamanında bu işlere çok para harcadım o kadar karışıktı ki her şey ne olduğunu ben bile anlamamıştım artık. Allah bin kere razı olsun ki hocam benim hatam ile olan şeyleri bile düzeltti kim ne dediyse yaptırdım en sonunda bağlama olarak çıktığım yolda nefessiz kalmıştım uyku uyuyamaz hale gelmiştim her şey ters tepti kafayı yemek noktasında hocam ile denk geldik bir arkadaş tavsiyesi üzerine ben başta inanmadım ama arkadaşım çok ısrar etti konuş sadece diye konuştum sadece tek tek anlattı bu böyle falan diye ve yapılacakları söyledi üzerimde ne var ise benim de sevdiğim kadının da toparladı. Bağlama yaptı şükürler olsun sizlerde bu yolda Sevilay hanım ile iletişime geçebilirsiniz

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir