Bakım Yapan Hoca

Bakım yapan hoca konusu insanlar tarafında merak edilin bir konu. Fakat bu konu ile alakalı bilinmesi gereken bir çok detay var. Bakım yapan hocalar konusunda bir birinden bağımsız bir çok yazı paylaşılmış. Fakat bu konu önemli olduğu kadar net bilgi paylaşılması gereken bir konudur. Bu yazımızda ki amaç bilgi kirliliğini ortadan kaldırmak. Bakım yapan hoca konusunda net ve kesin bilgiler vermek. Sonuç olarak bakım yapan hocaların amacı sizlere yardımcı olmaktır.

Uzaktan Bakım Yapan Hocalar

Bakım yapmak işlem yapımı için gerekli olan en önemli adımdır. Büyü yapmak, büyü bozmak, musallat, Rahmani işlem gibi kişilerin kendisinin yapamayacağı durumlarda bir medyum hocaya başvururlar. Bu konu da nerede yaşadığınızın bir önemi yoktur. Önemli olan doğru kişi ile çalışmaktır. Herkes alanında uzman bir medyum hoca ile çalışmak ister. Bu süreçte çok fazla yanılan insan olmuştur. Detaylı araştırma yaparak kandırılmayı en aza indirebilirsiniz. Yaptırmak istediğiniz işlem ile alakalı uzman medyum hoca ile iletişime geçtiğiniz zaman öncelikle sizi dinleyecek daha sonra bakım yapmak isteyecektir. Fakat burada ki en önemli konu bakım için yan yana olmanıza gerek olmadığıdır. Medyum Hocaların kendilerine has bakım yöntemleri vardır. Örneğin;

 • Havas ilmi ile bakım yapan medyum hocalar vardır. Örneğin bu hocalar kendi ilimlerini ve cinlerini kullanırlar.
 • Cinler ile bakım yapan medyum hocalar vardır.
 • Rabıta yöntemini kullanan hocalarda vardır. Fakat bu yöntem çok tercih edilmediği gibi dini yönden de bu sürecin bu şekilde ilerletilmesi uygun değildir.

Yukarı da belirtilen çeşitli bakım yöntemlerini kullanan hocalar sizleri görebilmek için yan yana olmanıza ihtiyaç duymazlar. Cinler ile bakım yapan hocalardan korkmanıza gerek yoktur. Bilinmelidir ki bu şekilde bakım yapan medyum hocalar cinleri kendi emirlerine alırlar. Asla bir insana zarar vermesine izin vermezler. Bu konuda internette dolaşan yanlış bilgilerdendir. Medyum hocaların amacı insanlara iyilik yapıp iki evren arası aracı olmaktır. Kişilere her hangi bir şekilde zarar  verecek adım atamazlar. Yapılacak bir çok işlem için de yan yana olmaya gerek olmazken bu durum bakım içinde aynıdır. Sonuç  olarak uzaktan bakım yapılması çok normaldir.

Telefondan Bakım Yapan Hoca

Medyum hocaların yapabildikleri işlem çeşidi çok fazladır. Kendi katı kuralları dışına çıkmadan bir çok işlem yaparlar. Bu kurallar kara büyüler olarak adlandırılan işlemlerdir. İnsanlara yararlı olmak duygusuyla yaşayan medyum hocalar, kötü sonuç doğuracak işlemlerden kaçınırlar. Kuralları ve tercih ettikleri yaşam içerisinde istediğiniz durumu gerçekleştirmek için çalışırlar. Bu süreçte ilk adım olarak bakım yapmak zorundadırlar. Bakım işlemin bir parçası olduğu için ücretsiz olmaktadır. Bu konuda her hangi bir bahane ile bakım için ücret isteyenlere ödeme yapmayın. Medyum hocalar bakım işleminde kendileri tercih ettikleri yöntemleri tercih eder. Medyum hocalar yanında olmanıza gerek olmadan bakım veya istediğiniz her işlemi yapabilir.

Telefondan bakım yapan hocalar bu noktada yan yana olmanıza gerek olmadan sonuç alacaktır. Fakat önemli olan burada hocaların hakkına girmeden işlem niyeti ile bakım yaptırmanızdır. Medyum hocalar bunu fark ederler. Sonuç olarak mesafe ile bakım mümkündür.

Allah Rızası İçin Bakım Yapan Hocalar

İşlem yapan hocalar içlerinde art niyet taşımayan kişilerdir. Tabi ki bu işlemleri yaparken doğru yoldan çıkmazlar. Kendi kuralları çerçevesinden yaparlar. Bu yolda Allah’ın izinden ayrılmak istemezler. Bakım yapmanın amacı zaten işlem için uygun olup olmadığınıza bakmaktır. Fakat bilinmesi gereken önemli  bir kaç nokta var. Örneğin ;

 • Bakım işlemi uzaktan yapılır.
 • Bakım doğru işlem ve analiz için gerekli bir adımdır.
 • Bakım kesinlikle fal değildir.
 • Allah rızası için bakım yapan hocalar bu konuda ücret almazlar.
 • Ancak bakım için medyum hocaları art niyet ile kullanmak sizlere kul hakkı yükleyecektir.
 • Medyum hocalar ücret almazlar . Bu konuda ücret doğru değildir.
 • Sizler de bu konuda fal gibi merak gidermek gelecek öğrenmek gayesi ile adım atarak bakım yaptırmak isterseniz eğer yanlış adım atmış olursunuz. Bu konuda yıldız name baktırabilirsiniz.
 • Bakım için sizlerden ücret talep eden kimseye itibar etmeyiniz.

Yukarıda belirtilen sebepler üzerinden konuyu sizlere anlattık. Bakım konusu ile alakalı aklınızda kalan bir soru var ise uzman medyum hoca ile iletişime geçebilirsiniz. Sonuç olarak bilinmelidir ki bakım ücretsizdir.

Yıldızname Bakımı

Yıldız name konusu detaylı bir konudur. Burada yer vermemizin sebebi; bakım işlemi ile karıştırılmasıdır. Yıldız name falı farklı bir işlemdir. Bakım işlemi ile alakası kesinlikle yoktur. Fakat detaylı olarak sonuç istediğinizde medyum hocaya bunu bildiriniz. İşlem için bakım yeterli olmayacaktır. Sonuç olarak birbirinden farklı konulardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir