Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüsü çok sık tercih edilen bir büyü çeşididir. Ak büyüler dediğimiz büyü çeşitleri listesinde yer alır. Kötü bir amaç olmadan yapılan işlemlerdir. Bu büyü iyi niyetlerle yapılır. Burada amaç iyi olduğu için sonuç verimli olur. Bu işlem seven insanları ömürlük kavuşturmak için başvurulan bir yöntemdir. Bu işlem için taraflardan birisi uzman medyuma başvurur. Eğer işlem için uygunlarsa medyum işleme başlar. Bağlama Büyüsü yapımı ve işlemi olarak çok önemlidir. Fakat önemli olan sürecin sıkı takip edilmesidir.


Bağlama Büyüsü Nedir Ve Nasıl Yapılır ?

Bağlama büyüsü yapmak için öncelikle sevginizden emin olmalısınız. Bu işlemler ağır ve ömürlük süren işlemlerdir. Eğer gerçekten o kişi ile beraber bir hayat yaşamak istiyorsanız bu yola başvurmalısınız. Karar verdikten sonra kısa bir araştırma yapın. Fakat çok abartmamalısınız. Çünkü internette çok fazla kirli bilgi var. Siz uzman bir medyuma danışın. Sorularınıza en net cevapları bu şekilde alınırsınız.
Uzman medyum ile konuştuktan sonra eğer enerjiniz de uyduysa çalışmaya başlamalısınız. İşleme başlamaya karar verdikten sonra medyum sizden bir takım bilgiler isteyecektir. Bu bilgiler anne isimleriniz, doğum tarihleriniz, fotoğraflarınızı vb. bilgileri isteyecek. Daha sonra işlem için yol haritası belirlenecektir. Bu süreçte malzemeler belirlenir. Kullanılan ürünler de yapılacak işleme göre değişiklik olur. Bu bilgilendirmeyi sizlere medyum yapacaktır. Bağlama Büyüsüne başlandığı zaman gün sayısı da 11 ile 21 gün arasında olacaktır. Bu süreç yine belirlenen işleme göre değişkenlik gösterir. Bağlama işlemi yapılırken konu ile alakalı vefkler hazırlanır. Konu ile alakalı merak ettiğiniz tüm süreci size uzman medyum hoca aktaracak. Anlaşılan gün bittiğinde tesir süresi başlar. Bu süreç işlemin etki etmeye başladığı süreçtir.


Kaç Günde Etkili Olur


Büyü etkisi bakımından güçlü bir işlemdir. İstediğiniz hedefinize ulaşmanızı sağlar. Ancak doğru şekilde yapıldığı zaman sonuç olumlu olacaktır. Aksi halde ters tepmeler olacaktır. Durum içinden çıkılmaz bir hal alır. Eğer işlem doğru şekilde yapıldıysa işlem bittikten sonra tesir süresi başlar. İşlemin sonucu bu süreçte belli olacaktır. Bağlama işlemi internette söylendiği gibi 3 gün gibi bir sürede olmaz. Çünkü Medyumların bu kadar hızlı bir şekilde hayatın olağan akışına müdahale etmesi mümkün değildir. İşlemler 11 ile 21 gün arasında sürecektir. Tesir süresi başladığında işlemden etkiler de başlayacaktır. Bağlama büyüsü devam ederken etki alınması mümkündür. Fakat kesin denilerek vaat verilmez. Sonuç olarak işlem bittiğinde etki alınacaktır.


Belirtileri Neler ?

Bağlama işlemi detaylı yapılması gereken bir işlemdir. Bu süreç insanlar için yorucu olacaktır. Sabırlı olmak lazım. Bu süre uzman medyumun söylemleri ve telkinleri ile atlatılacaktır. Fakat sizde büyü yapımı bittikten sonra belirtileri takip edebilirsiniz.
Bağlama büyüsü belirtileri Örneğin ;
– Büyü yapılan kişi uyku huzursuzlukları yaşamaya başlar.
– Kalbinde ufak sızlamalar hisseder. Ancak bu durum tıbben bir sağlık sorunu değildir.
– Kendini yorgun ve halsiz hisseder.
– Büyü yapılan kişi kendini eksik hissetmeye başlar.
– Rüyasında büyüyü yaptıranı görür. Ve arzulamaya başlar. Fakat bazen adım atmaya çekinme durumu olur. Bu durum tesir günü ilerledikçe geçecektir.
– Ruh halinde bazı değişiklikler olur. Örneğin ; duygu değişimleri yaşar sıkça, yalnızlık duygusu baskın olur.
– Büyü yapılan kişi tamamlanmasının tek yolunun siz olduğunu düşünür. Ancak sizinle bir olduğunda mutlu olacağını düşünür.
– Sizi sevdiğinden emin olmaya başlar. Ve sizinle olmaktan kendini alamaz.
– Rüyalarında sürekli olarak sizinle ve mutlu bir ömür geçirdiğini görür.
– Cinler kullanılarak günde 41 defa aklına sizin gelmeniz sağlanır.
– Artık tek çaresi sizinle olmak olacaktır. Ancak size geldiğinde sizde sevgi ile karşılamalısınız.
Bağlama büyüsü yapılan kişi bu sonuçtan kaçamaz ve kendisi içinde olduğundan dolayı büyü yapıldığını fark etmez. Bu durumu medyum hoca ayarlayacaktır.
Sonuç olarak iyi yapılmış bir bağlama olumlu sonuç verecektir.


Bağlama Büyüsünün Zararı var mıdır ?

Bağlama büyüsü ak büyülerdendir. İnsanlara zarar vermek maksadı ile yapılmaz. Art niyet taşıyan işlemlerden değildir. Bağlama büyüsü yaptıran kişi art niyetten ziyade ömürlük bir sevgi bağı kurmak ister. Bu sebeple bağlama zarar vermez. Fakat bilinmesi gereken önemli bir kaç nokta vardır. Büyü yapan uzman medyum bu konuda çok önemli. Çünkü eğer her şey tam anlamıyla yapılmazsa ters tepme yaşanır. Sonuç olarak bağlama işlemi tam anlamıyla uzman kişilerce yapıldığında olumlu sonuç veren kişilere zararsız bir işlemdir.


Bağlama Büyüsünü Kim Yapar ?

Bağlama işlemi kişilerin sıkça başvurduğu bir büyüdür. Bu büyü sıklıkla kesin sonuç verir. Kesin sonuç vermeme sebebi olarak medyum hocanın tam anlamıyla işlemi yapmaması gösterilir. Fakat bazen iki farklı hoca ile çalışanlar veya başka bir büyü yaptırıp hocayı bilgilendirmeyen danışanlarda kendi işlerini baltalamış oluyorlar. Ancak Tek bir hoca ile anlaşıp sakin kalarak düzenli olarak tamamlanması gerekir bu sürecin. Bağlama büyüsü yapan medyumların bu konuda daha önce tecrübe sahibi olması gerekir. Konu ile alakalı olarak merak ettiklerinizi uzman medyum hocaya ulaşarak danışın. Sizi bu konuda detaylı olarak bilgilendirecektir.

7 thoughts on “Bağlama Büyüsü

 • Haziran 28, 2022 tarihinde, saat 12:17 am
  Permalink

  Merhabalar ben bundan 2 yıl önce hocam ile işlem yaptım Allah bin kere razı olsun onun sayesinde mutlu bir evliliğim var. Fakat bilmenizi isterim ki hocam her şeyi tane tane yapar söylediklerine uymanız gereklidir bu sayede istediğiniz sonucu alacaksınız kesinlikle tavsiye ederim

  Yanıtla
 • Haziran 28, 2022 tarihinde, saat 12:22 am
  Permalink

  Ben bağlama konusunda Sevilay hanım ile işleme başladım 13. Gündeyim bugün etki aldım sitesine yazmak istedim. Teşekkür olsun diye bu 13 günde benim çok kahrımı çekti 😂 Allah bin kere razı olsun

  Yanıtla
 • Haziran 28, 2022 tarihinde, saat 12:29 am
  Permalink

  Aslında bu konuda çok korkularım vardı. Daha önce bir kaç kez kandırıldım malesef sayfaları yorumları gezerken başka bir sitede Sevilay hanıma denk geldim kendisinin konuşması sözleri o kadar güzeldi ki dedim tutmasa ne olur bu kadar konuşma bu kadar emek yeter bana ama öyle olmadı işlem dediği şekilde oldu o kadar mutluyum ki eşimi bana hocam bağladı. Tabi o kızar şimdi Rabbim izin verdi der. Ben aracı oldum der fakat senin gibi aracıya şükürler olsun hocam

  Yanıtla
 • Haziran 28, 2022 tarihinde, saat 12:37 am
  Permalink

  Bu bağlama konusu o kadar karışık ki inanın ki ben bu işlere girince bir türlü okuduğumu anlamadım kendini övmeden genel olarak bir tek bu sitede bağımsız bir yorum gördüm. O yüzden iletişime geçtim. Ve çok memnun kaldım şükürler olsun http://www.büyü.net adresinden sizlerde okuyun sonra iletişime geçin arzu ettiğiniz tüm cevapları alacaksınız

  Yanıtla
 • Eylül 4, 2022 tarihinde, saat 10:57 pm
  Permalink

  sevilay hocayı arkadaşım tavsiyesi üzerine buldum kendisi ile 2 gün detaylı olarak görüştüm bakım yapıldı nasıl bir işlem yapacağını konuştuk 11 günlük işlem yapacağını söyledi 11 gün sonunda çalışmamız istediğimiz gibi sonuçlandı dediği şekilde eşim evine verdiği tarih aralığında geri döndü bana 2 işlem yapabiliriz demişti ama 1 işlem yeterli oldu ben kısmetliydim kendisine ulaşabildim Allah diğer kişilerinde yardımcısı olsun sevilay hocadan allah razı olsun

  Yanıtla
 • Eylül 5, 2022 tarihinde, saat 1:18 am
  Permalink

  Medyum sevilay hoca ile bana boşanma davası açan kocamı vazgeçirmek adına 11 günlük bir çalışma yaptım ve ALLAH razı olsun kendisi 7. günde sonuç aldı ve kocam boşanmaktan vazgeçti medyum sevilay sayesinde yuvam yıkılmaktan kurtuldu diyebilirim. Kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunuyor ve herkese de şiddetle tavsiye ediyorum.

  Yanıtla
 • Eylül 5, 2022 tarihinde, saat 1:36 am
  Permalink

  Ben medyum sevilay Hocama bağlama büyüsü yaptırdım ve aldığım sonuç beni son derece mutlu etti hayatımda ilk defa çok istediğim bir şey gerçekleşti hem işim görüldü hem de param zamanım ve umutlarım boşa gitmedi ALLAH sizden razı olsun hocam.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir