Aşk Büyüsü Nedir ?

Aşk Büyüsü çiftler arasında ki bağı kuvvetlendirmek , aşklarını ve bağlılıklarının bir ömür boyu sürmesi için yapılan işlemlerden bir tanesidir. Taraflardan bir tanesi bu işlem için bu konuda uzman medyumlara başvurarak işlem sürecini başlatırlar.

Aşk büyülerinin kendi içinde çeşitleri vardır. Konu ile alakalı uzmana başvurulduğunda medyum hocalar kişilere uygun olan aşk büyüsünü doğru bir bakımla bulup işleme başlarlar. Fakat bu işlem için tercih edilecek medyum hocanın güvenli ve alanında uzman olması gerekir. Bu sizin amacınız doğrultusun da en önemli adım olacaktır.

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılmalıdır

Aşk büyüleri konusunda uzman medyum ile anlaşma sağlandıktan sonra süreç başlar. Bu süreç tercih edilen işleme göre 11 ile 21 gün arasında değişim gösterir.

Aşk büyüsü yapmak için dua , vefkler , tılsımlar yön verici olsa da kullanılan malzemeler bu vefk ve tılsımların oluşması ve sonuç alınması için önemli rol oynar. Bu malzemelerden bir kaçını şu şekilde söyleyebiliriz örneğin; tırnak , tütsüler , saç kılı, özel karışımlar ,mum ,sirki, ceylan derisi , ayakkabı , yüzük , kolye,  kuzu kalbi ,safran ,koyun bağırsağı vs. Malzemeler kullanılmalıdır. Bu ürünlere medyumların kendi tercihi olanlarda eklenecektir.

Aşk için büyü yapacak yetkinlikte olan medyum hocalar bu yolda ruhaniler ve cinleri kullanır. Bu şekilde etkili ve kesin sonuç alınır. Cinler bu yolda büyü malzemesi olarak kullanılırlar. Yine bu yolda yetkin kişiler hadimleri de kullanırlar.

Aşk Büyülerinin Tutma Belirtileri

Aşk büyüsü işlemine başlandıktan sonra tercih edilen işleme göre medyum kişiye bir gün söyler bu günler genellikle 11 ile 21 gün arasında olur. Söylenen gün tamamlandıktan sonra işlemin tesir süresi başlar. Tesir süresi işlemden etki alınmaya başlayan süredir ve bu sürede işlem sonuç verir. İşlemin sonuç verdiğini yapılan kişi bazı belirtilerle anlar bu belirtiler şu şekilde olur ; büyü yapılan kişinin hareketlerinde ve ten renginde bazı değişikler olur. Büyü yapılan kişi yaptıran kişiyi arzu etmeye başlar. Onunla iletişim kurmak ister. Kendini yalnız ve eksik hisseder. Sanki birlikte olunca tamamlanacakmış duygusuyla hareket eder. Büyü yapılan kişide ani duygu değişimleri görülür. Bu durum büyünün tuttuğuna dair bir işarettir.

Aşk büyüsü yapılan kişi büyüyü hisseder mi?

Aşk büyüsü ve çeşitleri çok kuvvetli işlemelerdir. Kişi kendinde bazı değişimler hisseder. Fakat yapılan işlem doğru ve tam anlamıyla yapıldıysa kişi üzerinde ki değişimi iyiye yoracaktır. Ve işlemin yönü doğrultusunda hareket edecektir. Tüm bu sebeplerden ötürü işlemi yapan medyum çok önemlidir. Seçim konusunda özen gösterilmelidir.

Aşk büyüleri kesin sonuç verir mi?

Aşk büyüsü doğru adımlar atılarak yapıldığında kesin sonuç verecektir. Büyüler ağır ve sonuç konusunda kesin olan işlemlerdir. Bu süreç yaptıran için sabır gerektirir bu süreyi sabırla atlattıktan sonra sonuç alınacaktır. Bu konuda daha önce bu yola başvurmuş kişilerin tavsiyelerini okumakta yardımcı olacaktır. Büyü yaptıran kişinin bu konuda daha önce sonuç almış kişiler hakkında bilgi sahibi olması rahatlık sağlar.

Aşk büyüleri kimler için uygulanır?

Aşk büyüleri sonuç açısından en etkili işlemeler arasındadır. Öncelikle bilinmesi gerekir ki bu büyüler yetkin kişiler tarafından yani medyumlar , medyum hocalar tarafından yapılmalıdır. Konu ile alakalı olarak büyü yaptırmak isteyen kişi medyuma başvurduğunda uzman kişi bu konuda bakım yapar kişilerin uygunluklarını kontrol etmek üzere. Bakım esnasında medyum işlem için kişilerden isim, anne ismi, doğum tarihleri, fotoğrafları gibi bilgiler ister. Büyü yapmak için kişilerin durumlarına bakılarak süreç başlatılır. Aşk büyüleri önceli olarak bekar kişiler için uygulanır. Taraflardan evli olan var ise uzmanın vereceği karar ile başka destekleyici işlemler yapılacaktır. Fakat bu durumda çözümsüz değildir.

Aşk Büyüleri Nasıl Bozulmalıdır

Büyülerin yapımı gibi bozma işlemleri de konu üzerinde uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Bu süreç büyü yapımı kadar süre alacaktır. Günümüzde büyü yapılan kişi sayısı ve yaptıran kişi sayısı oldukça fazladır. Büyü yaptırmak için başvurulan yol ile aynıdır büyü bozma süreci. Her medyum büyü bozma konusunda başarılı olamaz. Yapılan işlemin ağırlığına göre bozmanın derecesi netleşir. Aşk büyüleri kötü niyetli yapılmaz. Ömürlük mutluluk amacı ile yapılır. Bozma işlemi aşk büyüleri için tercih edilmez. Yaptırmak gibi bozdurmakta kişilerin tercihidir. Sonuç olarak aşk büyülerinin yapılması da bozulması da mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.