Aşık Etme Büyüsü

Aşık etme büyüsü antikçağlardan itibaren rastlanmaktadır. Aşık etme büyülerine dair arkeolojik kalıntılarda azımsamayacak kadar fazladır. Büyüler her dönemde önemli bir yer almıştır. Örneğin ;yunan mitolojisinde çok farklı kaynaklarda sıkça büyülerden bahsedilir. Büyülerin yapılış şekilleri ve metotları dinlere göre değişiklik gösterir. Sonuç olarak bakıldığında en çok tercih edilenlerden biri aşık etme büyüsüdür. Bu büyüler iki insanı birbirine aşık etmek için ve bir ömür koşulsuz bağlamak amacı ile yapılırlar. Bu işlemlerin ev ortamın yapılması uygun değildir. Netice almak için büyü uzman medyumlar tarafından yapılmalıdır.

Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılmalıdır

Aşık  etme büyüsünün yapımı büyüyü yapan medyumun yöntemlerine göre değişir. Farklı dinlere mensup medyumlar bu işlemleri farklı yöntem ile yaparlar. Örneğin; Hristiyanlık dinine mensup bir medyum aşık etme büyüsü yaptığında bizlerde kara büyü olarak anılır. Sonuç olarak büyü yaptırmak için önemli olan ilk adım doğru ve işini temiz yapan bir medyum ile iletişime geçmektir. Öncelikle Büyü yapımına karar verilir. İşlem ortalama 11 – 21 arasında sürer. Kişilerin büyü yapımı için uygunlukları kontrol edilir. Ancak Bakım yapılarak işlemin gidişatı  netleşir. Medyumun istediği malzemeler alınır. Örneğin ;saç, kıl, tarak, ayakkabı, bakır, kurşun, kalay, demir, altın ve  tütsüleme için bitkiler kullanılan bazı malzemelerdir. Bu malzemelerden farklı olarak medyum hocalar cinler , ruhlar ve hadimleri kullanır. Bu konuda uzman olmayan kimseler kendine zarar verecek boyutta sonuçlar doğurabilirler.

Büyü yapımına başladıktan sonra yaptıran kişi güven ve sakinlikle beklemelidir. Doğru sonuç almak için anlaşılan günün bitmesini beklemek gerekir. Büyü zamanı bittiğinde tesir süresi başlar. Bu süre yapılan işlemden sonuç ve belirti alınan zamana denir. Fakat büyü yapımında doğru sonuç alabilmek çok önemli. Bu konuda büyü yaptıracak kişinin çok detaylı bir araştırma yapması gerekmektedir. Büyü yanlış yapıldığında ters etki eder. Mesela musallat durumu veya çözümsüz büyü bağı olur. Netice almak isteniyorsa kurallara uygun yapılması gerekir. Aşık etme büyüsü çok tercih edilen bir işlemdir. Kesin sonuçlu olduğu için tercih edilir. Sonuç olarak aşık etme işlemi başarı ile neticelendirilir.

   Aşk Büyüsünün Etkisi Ve Belirtileri

Aşık etme büyüsü etkisi ve kesin sonuçlu olması dolayısıyla medyumlar tarafından sıkça tercih edilen bir işlemdir. Büyü yapımı kadar etki almakta önemlidir. Tesir süresi belirtilerin ortaya çıktığı işlemden etki alınan zaman dilimidir. Bu sürede  büyü yaptıran kişi durumu takip eder. Büyü yapılan kişide bazı değişiklikler meydana gelmeye başlar. Bu değişikliklerden bir kaç örnek ile bahsedecek olursak şu şekilde sıralayabiliriz ;

Fiziksel belirtiler ; Dışarıdan anlaşılan belirtilerdir. Örneğin ;Gözlerde nedensiz ağrı, uyku sırasında dişleri sıkmak, uyku sırasında fazlaca terleme, yorgunluk, vücudun bazı yerlerinde kızarmalar vb.

Ruhsal belirtiler; Ağır ruhsal daralmalar olur. Örneğin ;sürekli duş alma isteği veya sürekli temizlik yapma arzusu, tuvalet banyo gibi yalnız kalınan yerlerde fazla kalamama veya çok uzun kalma, bir takım ataklar, araba ve otobüs gibi taşıtlara binerken ürkek davranır, izlendiğini düşünür.

Rüyalar; büyü yapılan kişi rüyasında hayvanların kendisine zarar verdiğini görür. mesela uykuda yüksekten atladığını, düştüğünü, uçtuğunu görür.

Bahsedilen belirtilerden bir kısmı görülmeye başlandığında büyü etkisi başlamış demektir. Etkiler ilerlediğinde büyü yapılan kişi artık yaptıran kişiyi arzu etmeye başlar. Sonuç olarak onunla birlikte olmak ve bir ömür geçirmek duygusuyla adım atar.

Kesin Sonuç Verir Mi?

Büyü yüzyıllardır hayatın olağan akışını değiştirmek veya farklı bir yön vermek amacı ile kullanılan bir araçtır. Eski zamanlarda olduğu gibi günümüzde de her dinin kendine göre etkili ve kesin sonuç veren büyüleri vardır. İnsanlar kendi hayatlarında çaresiz ve çözümsüz kaldıkları bir çok noktada büyü yaptırmaya başvururlar. Aşık etme büyüsüne günümüzde sıklıkla rastlanır. Netice düşünüldüğünde en etkili işlemler arasında yerini alır. Fakat Büyü yapımı için doğru adımlar atıldığı zaman sonuç alınacaktır. Alanında uzman medyum hoca olması çok önemlidir. Sonuç olarak doğru yapıldığında  kesin sonuçlu bir işlemdir.

Kimler İçin Uygulanır?

Aşık etme büyüsü aşk büyüleri listesinde yer alır. Aşk büyüsü karşılıksız veya ömürlük neticeye bağlanmak istenilen ilişkilerde başvurulan bir yöntemdir. Büyü yaptırmaya karar veren kişi öncelikle detaylı bir araştırma yapmalıdır. Kendisi ve hedefleri için mantıklı olduğunu düşündüğü alanında uzman medyuma ulaştığında uygulama konusunda medyum bakım yaparak uygun olup olmadığına karar verir. Örneğin ;kişi bağlama büyüsü için başvurduysa medyum teknik farklılıklarından dolayı aşk büyüsüne yönlendirir. Bu büyünün ek terkipler ve destekleyici vefkler ile yapıldığında herkese yapılması mümkündür. Sonuç olarak toparlamak gerekirse istenilen doğrultuda büyü ile amaçlarınıza ulaşmanız mümkündür.

Aşk Büyüsü Bozumu

Aşık etme büyüsü yapımı mümkün olduğu gibi bozulması da mümkündür. Öncelikle büyünün etkilerinden ve belirtilerinden haberdar olmak lazım. Mesela bu durumun en büyük belirtisi büyü yapılan kişide birden ortaya çıkan aşık olma halidir. Üzerinde büyü olduğunu fark eden kişi konu ile alakalı uzman medyum hocaya başvurmalıdır. Sonuç olarak üzerinde tutmuş büyü olan kişi sakin olmalıdır çözümsüz bir durum değildir.

2 thoughts on “Aşık Etme Büyüsü

 • Eylül 4, 2022 tarihinde, saat 11:43 pm
  Permalink

  canbar büyüsü adında daha önce hiç duymadığım bir çalışma yaptırdım, bu çalışmanın çok etkili olduğunu söyledi ve gerçekten dediği gibi çok kısa sürede ortaya çıktı. Dört gün gibi kısa bir sürede etkisini gördüm, sonraki birkaç günde de hiç tahmin etmediğim kadar iyi şeyler oldu ve herşey yoluna girdi. Allah razı olsun bu hocadan, herkese de öneririm gönül rahatlığıyla, akrabalarıma ve çevreme önerdim size de tavsiye ediyorum.

  Yanıtla
 • Eylül 5, 2022 tarihinde, saat 1:16 am
  Permalink

  Medyum Sevilay hocam ile sevgilim için bir çalışma yaptım ben böyle işini iyi yapan bir medyum görmedim. Kendisi gerçekten ilim sahibi bir medyum ve yaptığı işlemleri size söylediği sürede teslim ediyor. İyi ki varsınız hocam sizi tanıdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir